Gå til hovedindhold

Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze Plumping Lip Gloss 105 Berry Sorbet 4 ml

Max FactorLip glossVegansk formel med hyaluronsyreDaglig læbepleje med glansEAN: 3616305243331

Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze 105 Berry Sorbet er en vegansk lipgloss med hyaluronsyre og squalane. Giver intens glans og volumen med vanilla-duft. Læs mere

Pris fra 39 krtil 95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32 kr 25. maj

Sammenlign priser på Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze Plumping Lip Gloss 105 Berry Sorbet 4 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze 105 Berry Sorbet
39 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MAX FACTOR lip volumizer2000 calorie gloss -105
42,98 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze 105 Berry Sorbet
-36%67 kr
Før 105 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze Plumping Lip Gloss 105 Berry Sorbet 4 ml
69 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze 4.4 ml - 105 Berry Sorbet
-25%78,75 kr
Før 105 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze Lip Gloss 105 Berry Sorbet
85 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze 105 Berry Sorbet - 4,4 ml
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze Plumping Lip Gloss 105 Berry Sorbet 4 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze Plumping Lip Gloss 105 Berry Sorbet 4 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EauDeParfum.dk39 kr39 krKøb
2CS MEGASTORE DK42,98 kr81,98 krKøb
3Bangerhead DK67 kr67 krKøb
4Beautycos DK69 kr98 krKøb
5NiceHair.dk78,75 kr78,75 krKøb
6Lyko DK85 kr85 krKøb
7NordicFeel DK95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze 105 Berry Sorbet 4.4ml

Max Factor

Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze 105 Berry Sorbet er en vegansk lipgloss med hyaluronsyre og squalane. Giver intens glans og volumen med vanilla-duft.

• lipgloss
• lip glaze
• vegansk lipgloss
• Max Factor gloss
• berry sorbet
• læbeglans
• hyaluronsyre lipgloss
• Daglig læbepleje med glans
• Vegansk formel med hyaluronsyre

Beskrivelse

Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze 105 Berry Sorbet er en luksuriøs vegansk lipgloss designet til at give dine læber intens glans og fyldigere udseende. Den nærende formel er beriget med hyaluronsyre, squalane og jojobaolie, som fugter og plejer læberne hele dagen. Den lette, ikke-klæbende konsistens sikrer maksimal komfort, mens den store cushion applikator gør påføring nem og præcis. Med sin uimodståelige vanilla-milk duft og langvarige finish er denne lipgloss perfekt til både hverdag og festlige lejligheder. Den kan bruges alene for fuld glans eller over læbestift for ekstra shine-effekt.

Specifikationer

Duft:Vanilla-milk
Type:Vegansk lipgloss
Finish:Høj glans med volumen
Applikator:Stor cushion applikator
Konsistens:Let og ikke-klæbrig
Størrelse:4.4ml
Hovedingredienser:Hyaluronsyre, squalane, jojobaolie

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Er Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze vegansk?

Ja, denne lipgloss har en 100% vegansk formel, som er beriget med nærende ingredienser som hyaluronsyre og squalane.

Hvor længe holder glanseneffekten?

Lip Glaze giver en langvarig high-shine effekt, der varer i timevis. Glansholdigheden kan dog aftage ved spisning eller drikkevarer.

Kan produktet bruges over læbestift?

Ja, du kan påføre Lip Glaze over læbestift for at tilføje ekstra glans og shine-effekt, eller bruge den alene for et fyldigere look.

Føles produktet klæbrigt på læberne?

Nej, formlen er specifikt udviklet til at være let og ikke-klæbrig, hvilket sikrer maksimal komfort og behagelig påføring hele dagen.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze Plumping Lip Gloss 105 Berry Sorbet 4 ml

PriceData har fulgt prisen på Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze Plumping Lip Gloss 105 Berry Sorbet 4 ml i 121 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze Plumping Lip Gloss 105 Berry Sorbet 4 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze Plumping Lip Gloss 105 Berry Sorbet 4 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202639 kr7 kr (22%)
25. maj 202632 kr1 kr (3%)
21. maj 202633 kr6 kr (15%)
20. maj 202639 kr6 kr (18%)
17. maj 202633 kr6 kr (15%)
16. maj 202639 kr6 kr (18%)
6. maj 202633 kr1 kr (3%)
5. maj 202632 kr7 kr (18%)
3. maj 202639 kr6 kr (18%)
1. maj 202633 kr6 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret