Gå til hovedindhold

Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt 004 Black Brown Volumising Brow Gel

Max FactorForlængere til øjenbrynEAN: 3616304782473
Pris fra 77 krtil 115 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 38 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt 004 Black Brown Volumising Brow Gel og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Max Factor 2000 Calorie Brow Gel 004 black brown (4.5 ml)
-33%77 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Max Factor 2000 Calorie Brow Gel 004 black brown (4.5 ml) billede

Produktinformation

Fuldend dit øjenbrynslook med Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt Clear Brow Gel. En transparent bryngelé, der er makeupartisternes hemmelighed til øjeblikkeligt at forvandle dine øjenbryn. Den cremede og glatte formel giver et stærkt, men fleksibelt hold, der ikke sætter sig. Form, sæt og style dine bryn ved at tilføje tekstur og definition i et enkelt strøg. Brug denne øjenbrynsgel alene eller oven på en øjenbrynsfarve. Den medfølgende minibørste gør det nemt at sætte og definere brynene med præcision...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Max Factor
Kategori: Øjenbrynsgel
Vægt: 130g
Artikel nr.: 67962
EAN: 3616304782473
Varenr.: B089383
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt Gel 004 Black Brown
95 kr
Til butik
Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt Gel 004 Black Brown billede

Produktinformation

Få voluminøst fyldige og tætte bryn med Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt Volumising Brow Gel. Det er en farvet øjenbrynsgel, der former og intensiverer brynene. Fine bryn får øjeblikkelig volumen og ser fyldigere ud. Den udtværingsfri formel er nem at påføre og giver en langtidsholdbar farve. Hold brynene på plads, og skab fylde med præcision takket være miniaturebørsten. Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt Gel 004 Black Brown...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Max Factor
Kategori: Øjenbrynsgel
Størrelse: 4.500000000
Artikel nr.: 67962
EAN: 3616304782473
Varenr.: 1199-455-0004
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Max Factor 2000 Calorie Volumizing Brow Gel Black Black Brown - 4,5 ml
109 kr
Til butik
Max Factor 2000 Calorie Volumizing Brow Gel Black Black Brown - 4,5 ml billede

Produktinformation

Voluminøse og definerede øjenbryn på sekunderMax Factor 2000 Calorie Volumizing Brow Gel giver dig øjeblikkeligt fyldigere og mere definerede øjenbryn. Denne praktiske brow gel til fyldigere øjenbryn har en let formel, der ikke klæber og giver langvarig farve hele dagen.Fordelene ved denne 2000 calorie øjenbrynsgeLSkaber volumen og fylde for naturligt fyldigere øjenbrynMinibørste som gør det nemt at forme og definere hvert hårIkke-klæbende formel som fikserer og holder brynene på pladsIndeholder plejende ingredienser som arganolie og koffeinSådan bruger du Max Factor brow lift gelBrug minibørsten og påfør gel ved at rede opad med start ved den indre del af øjenbrynet, derefter fører du den mod den ydre del.En pålidelig løsning til smukke øjenbryn hver dag. Tilføj Max Factor 2000 Calorie Volumizing Brow Gel til din makeupkollektion allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Max Factor
Kategori: Øjenbrynsgel og mascaror
Størrelse: 4.5 ml
Artikel nr.: 118963
EAN: 3616304782473
Varenr.: 118963
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt 004 Black Brown Volumising Brow Gel
115 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt 004 Black Brown Volumising Brow Gel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt 004 Black Brown Volumising Brow Gel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK77 kr77 krKøb
2Lyko DK95 kr95 krKøb
3NordicFeel DK109 kr109 krKøb
4EauDeParfum.dk115 kr115 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt 004 Black Brown Volumising Brow Gel

PriceData har fulgt prisen på Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt 004 Black Brown Volumising Brow Gel i 178 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 92 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 77 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt 004 Black Brown Volumising Brow Gel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt 004 Black Brown Volumising Brow Gel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202677 kr6 kr (7%)
27. maj 202683 kr7 kr (9%)
25. maj 202676 kr1 kr (1%)
23. maj 202677 kr1 kr (1%)
13. maj 202676 kr1 kr (1%)
11. maj 202677 kr1 kr (1%)
10. maj 202676 kr7 kr (8%)
9. maj 202683 kr3 kr (3%)
7. maj 202686 kr3 kr (4%)
6. maj 202683 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret