Gå til hovedindhold

Matrix Soft Hair Essentials Set Shampoo 300 Ml, Conditioner 300 ml & Oil Serum 50 ml - 650 ml

MatrixShampoo- og conditionersætEAN: 3474637141929
Pris fra 103 krtil 597,6 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 494,6 kr (83% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 88 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Matrix Soft Hair Essentials Set Shampoo 300 Ml, Conditioner 300 ml & Oil Serum 50 ml - 650 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Matrix Food For Soft Shampoo 300 ml
103 kr
Til butik
Matrix Food For Soft Shampoo 300 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Matrix
Kategori: Shampoo
Farve: 6
Artikel nr.: 3474637141929
EAN: 3474637141929
Varenr.: 10984852
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Matrix Food For Soft Hydrating Shampoo 300 ml
-25%108 kr
Før 144 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Matrix Food For Soft Hydrating Shampoo 300 ml billede

Produktinformation

Matrix Food For Soft Hydrating shampoo er en fugtgivende shampoo, beriget med avocadoolie og hyaluronsyre, som fugter tørt hår og forhindrer fugttab. Denne shampoo fugter, mens den renser og fjerner overskydende olie, uden at fjerne den nødvendige fugt, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Matrix
Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 3474637141929
Varenr.: 107533
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Matrix Food For Soft Hydrating Shampoo (300 ml)
-25%108 kr
Før 144 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Matrix Food For Soft Hydrating Shampoo (300 ml) billede

Produktinformation

Matrix Food For Soft Hydrating shampoo er beriget med avocadoolie og hyaluronsyre, som fugter tørt hår og forhindrer fugttab. Denne shampoo fugter, mens den renser og fjerner overskydende olie, uden at fjerne den nødvendige fugt, som tørt hår har brug for. Den efterlader håret blødt, fugtet og skinnende. Vigtigste fordele: **72 timers fugtighedsbevaring 7x mere fugt* 5x glattere hår* 7x blødere hår* 5x lettere at rede ud* *Når det bruges som sammen med hele serien af Food For Soft Shampoo, balsam eller maske, & olie , instrumentel test ** Selvevaluering, 52 kvinder, der brugte shampoo + maske + olie...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Matrix
Kategori: Shampoo
Vægt: 352g
Artikel nr.: UDK04964
EAN: 3474637141929
Varenr.: B088156
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Matrix Food For Soft Hydrating Shampoo 300 ml
144 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Matrix Soft Hair Hydration Ritual Shampoo 300 Ml, Conditioner 300 ml & Mask 500 ml - 1100 ml
-10%597,6 kr
Før 664 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Matrix Soft Hair Essentials Set Shampoo 300 Ml, Conditioner 300 ml & Oil Serum 50 ml - 650 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Matrix Soft Hair Essentials Set Shampoo 300 Ml, Conditioner 300 ml & Oil Serum 50 ml - 650 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK103 kr142 krKøb
2NiceHair.dk108 kr108 krKøb
3Bangerhead DK108 kr108 krKøb
4Lyko DK144 kr144 krKøb
5NordicFeel DK597,6 kr597,6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Matrix Soft Hair Essentials Set Shampoo 300 Ml, Conditioner 300 ml & Oil Serum 50 ml - 650 ml

PriceData har fulgt prisen på Matrix Soft Hair Essentials Set Shampoo 300 Ml, Conditioner 300 ml & Oil Serum 50 ml - 650 ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 143 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 99 kr.

Den nuværende pris på 103 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Matrix Soft Hair Essentials Set Shampoo 300 Ml, Conditioner 300 ml & Oil Serum 50 ml - 650 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Matrix Soft Hair Essentials Set Shampoo 300 Ml, Conditioner 300 ml & Oil Serum 50 ml - 650 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026103 kr4 kr (4%)
26. maj 2026107 kr1 kr (1%)
25. maj 2026108 kr1 kr (1%)
23. maj 2026109 kr1 kr (1%)
21. maj 2026108 kr2 kr (2%)
17. maj 2026110 kr13 kr (13%)
11. maj 202697 kr23 kr (19%)
9. maj 2026120 kr5 kr (4%)
7. maj 2026115 kr17 kr (17%)
5. maj 202698 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret