Gå til hovedindhold

Aromandise Matcha discovery sæt Økologisk (ceremonial grade matcha te & piskeri - 1 styk

AromandiseSundhed og skønhedEAN: 3560467100158
Pris fra 251,95 krtil 354,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 103 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Matcha discovery sæt Økologisk (ceremonial grade matcha te & piskeri - 1 styk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 251.95 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NatureSoursce Matcha discovery sæt Ø (ceremonial grade matcha te & piskeris)
-20%251,95 kr
Før 314,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NatureSoursce Matcha discovery sæt Ø (ceremonial grade matcha te & piskeris) billede

Produktinformation

Giv en særlig gave til dig selv eller en te-entusiast med denne elegante gaveæske. Den indeholder en metaldåse med 30 g matchapulver af højeste kvalitet samt et håndlavet bambuspiskeris med 100 strenge. Aromandise Ceremonial Matcha grøn te er et fint pu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NatureSource
Kategori: Tilbud
EAN: 3560467100158
Varenr.: 53956
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Matcha discovery sæt Økologisk (ceremonial grade matcha te & piskeri - 1 styk
315 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Matcha discovery sæt Ø (ceremonial grade matcha - 1 pk.
354,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Matcha discovery sæt Økologisk (ceremonial grade matcha te & piskeri - 1 styk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Matcha discovery sæt Økologisk (ceremonial grade matcha te & piskeri - 1 styk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Helsegrossisten.dk251,95 kr251,95 krKøb
2Økologisk-Supermarked315 kr315 krKøb
3Duft og Natur354,95 kr354,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Matcha discovery sæt Økologisk (ceremonial grade matcha te & piskeri - 1 styk

PriceData har fulgt prisen på Matcha discovery sæt Økologisk (ceremonial grade matcha te & piskeri - 1 styk i 151 dage. Laveste pris i perioden er 251,95 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 315 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 279 kr.

Den nuværende pris på 251,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Matcha discovery sæt Økologisk (ceremonial grade matcha te & piskeri - 1 styk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Matcha discovery sæt Økologisk (ceremonial grade matcha te & piskeri - 1 styk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026251,95 kr63,05 kr (20%)
30. maj 2026315 kr63,05 kr (25%)
28. maj 2026251,95 kr63,05 kr (20%)
27. maj 2026315 kr63,05 kr (25%)
23. maj 2026251,95 kr63,05 kr (20%)
22. maj 2026315 kr63,05 kr (25%)
12. maj 2026251,95 kr63,05 kr (20%)
11. maj 2026315 kr63,05 kr (25%)
7. apr. 2026251,95 kr63,05 kr (20%)
6. apr. 2026315 kr63,05 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret