Gå til hovedindhold

Massagepistol Beurer MG 99 - sort/turkis, kompakt, 5 niveauer

BeurerTelefonledningerEAN: 4211125650032
Pris fra 488 krtil 1.099 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 611 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 460 kr 16. maj

Sammenlign priser på Massagepistol Beurer MG 99 - sort/turkis, kompakt, 5 niveauer og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 488 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Massagepistol MG 99
-33%488 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Massagepistol MG 99 billede

Produktinformation

MG 99 muskelmassage från Beurer bidrar till aktivering och återhämtning genom riktad muskelmassage, 4 massagetillbehör möjliggör skräddarsydd användning. Den lätta vikten, kompakta ergonomiska formen och det bekväma handtaget gör den enkel att använda. - Riktad muskelmassage för aktivering och återhämtning, - Kompakt design, - 4 massagetillbehör för skräddarsydd användning, - 5 intensitetsnivåer - upp till 3000 impulser per minut, - Med ergonomiskt handtag för enkel användning, - Kan användas på alla muskelområden, - LED-lampor för visning av batteriets tillstånd och driftinställning, - Lätt vikt, - Litiumjonbatteri för upp till 5 timmars användning.

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Massage
EAN: 4211125650032
Varenr.: C04968
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer MG 99 Compact Massagegun
509 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer MG 99 - massager
513 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Beurer MG 99 Massagepistol Compact
553,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Massagepistol Beurer MG 99 - sort/turkis, kompakt, 5 niveauer
-8%689 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Beurer - Mg 99 Massage Pistol Kompakt - 3 års Garanti
699,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Massagepistol Beurer MG 99 - sort/turkis, kompakt, 5 niveauer
-8%709 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Massagepistol MG 99
-13%799 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
Beurer Active - MG 99 Physio Line Massagepistol
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Massagepistol Beurer MG 99 - sort/turkis, kompakt, 5 niveauer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Massagepistol Beurer MG 99 - sort/turkis, kompakt, 5 niveauer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK488 kr547 krKøb
2CS MEGASTORE DK509 kr548 krKøb
3Proshop DK513 kr552 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk553,95 kr553,95 krKøb
5Boligcenter DK689 kr689 krKøb
6Gucca.dk699,95 kr699,95 krKøb
7Vivas DK709 kr788 krKøb
8Estore DK799 kr799 krKøb
9Signaturshop1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Massagepistol Beurer MG 99 - sort/turkis, kompakt, 5 niveauer

PriceData har fulgt prisen på Massagepistol Beurer MG 99 - sort/turkis, kompakt, 5 niveauer i 181 dage. Laveste pris i perioden er 460 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 523 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 498 kr.

Den nuværende pris på 488 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Massagepistol Beurer MG 99 - sort/turkis, kompakt, 5 niveauer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Massagepistol Beurer MG 99 - sort/turkis, kompakt, 5 niveauer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026488 kr21 kr (4%)
21. maj 2026509 kr5 kr (1%)
20. maj 2026504 kr44 kr (10%)
16. maj 2026460 kr28 kr (6%)
9. maj 2026488 kr3 kr (1%)
7. maj 2026491 kr14 kr (3%)
6. maj 2026505 kr4 kr (1%)
5. maj 2026501 kr8 kr (2%)
4. maj 2026509 kr18 kr (4%)
3. maj 2026491 kr18 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret