Gå til hovedindhold

Maskinopvask Tabs Kiilto Pro Green Easy Tabs 100 stk Svanemærket Hurtigopløselig,100 stk/pk

KiiltoRengøringsartiklerEAN: 6417964632231
Pris fra 109 krtil 293,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 184,75 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Maskinopvask Tabs Kiilto Pro Green Easy Tabs 100 stk Svanemærket Hurtigopløselig,100 stk/pk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maskinopvask Tabs Kiilto Pro Green Easy Tabs 100 stk Svanemærket Hurtigopløselig,100 stk/pk
109 kr
Til butik
Maskinopvask Tabs Kiilto Pro Green Easy Tabs 100 stk Svanemærket Hurtigopløselig,100 stk/pk billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 63223
EAN: 6417964632231
Varenr.: 8727974
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kiilto Pro Green Easy opvasketabs 100 stk. | Opvask | Køkkenhygiejne | Opvasketabs
-13%137,63 kr
Før 158 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kiilto Pro Green Easy opvasketabs 100 stk. | Opvask | Køkkenhygiejne | Opvasketabs billede

Produktinformation

Kiilto Pro Green Easy opvasketabs 100 stk. Opløselig Folie Kiilto Pro Green Easy opvasketabs er en professionel og miljøvenlig løsning til maskinopvask, der sikrer en ren og skinnende opvask hver gang. Tabletterne leveres i en praktisk pakke med 100 stk.

Produktspecifikationer

Kategori: Opvask
EAN: 6417964632231
Varenr.: 47206531236177
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Green Easy Tabs, 100 stk - Plum
160 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Opvasketabs KiiltoPro Green Easy, pk a 100 stk
293,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maskinopvask Tabs Kiilto Pro Green Easy Tabs 100 stk Svanemærket Hurtigopløselig,100 stk/pk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maskinopvask Tabs Kiilto Pro Green Easy Tabs 100 stk Svanemærket Hurtigopløselig,100 stk/pk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK109 kr148 krKøb
2Sikkerhedsgiganten137,63 kr137,63 krKøb
3WATTOO.DK160 kr160 krKøb
4Globaltools.dk293,75 kr293,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maskinopvask Tabs Kiilto Pro Green Easy Tabs 100 stk Svanemærket Hurtigopløselig,100 stk/pk

PriceData har fulgt prisen på Maskinopvask Tabs Kiilto Pro Green Easy Tabs 100 stk Svanemærket Hurtigopløselig,100 stk/pk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 144 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Maskinopvask Tabs Kiilto Pro Green Easy Tabs 100 stk Svanemærket Hurtigopløselig,100 stk/pk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Maskinopvask Tabs Kiilto Pro Green Easy Tabs 100 stk Svanemærket Hurtigopløselig,100 stk/pk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026109 kr28,63 kr (21%)
5. maj 2026137,63 kr28,63 kr (26%)
30. apr. 2026109 kr28,63 kr (21%)
24. apr. 2026137,63 kr6,37 kr (4%)
23. apr. 2026144 kr6,37 kr (5%)
21. apr. 2026137,63 kr6,37 kr (4%)
13. apr. 2026144 kr22 kr (18%)
9. feb. 2026122 kr7 kr (6%)
3. jan. 2026115 kr2 kr (2%)
31. dec. 2025113 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret