Gå til hovedindhold

MascotCustomized Arbejdsbukser med Knælommer, Full Stretch 22379-311-34 skovgrøn - 76C44 | Bukser | Baglomme | Bukser

MascotBukserEAN: 5711074997046
Pris fra 1.069 krtil 1.073,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 4,75 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 787 kr 18. mar.

Sammenlign priser på MascotCustomized Arbejdsbukser med Knælommer, Full Stretch 22379-311-34 skovgrøn - 76C44 | Bukser | Baglomme | Bukser og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1069 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Customized arbejdsbukser med stretch, mørkegrøn, str. 76C44
1.069 kr
Til butik
Mascot Customized arbejdsbukser med stretch, mørkegrøn, str. 76C44 billede

Produktinformation

Letvægts arbejdsbukser med maksimal bevægelsesfrihed Drømmer du om bukser, der følger dine bevægelser hele arbejdsdagen? Disse arbejdsbukser i mørkegrøn er udviklet til dig, der ønsker lethed, slidstyrke og komfort selv på de mest krævende dage. Bukserne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Beklædning
Farve: dark green
Størrelse: 76C44
EAN: 5711074997046
Varenr.: 910140637
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Customized arbejdsbukser med stretch, mørkegrøn, str. 76C44
1.069 kr
Til butik
Mascot Customized arbejdsbukser med stretch, mørkegrøn, str. 76C44 billede

Produktinformation

Letvægts arbejdsbukser med maksimal bevægelsesfrihed Disse arbejdsbukser i mørkegrøn er skabt til dig, der sætter pris på komfort, fleksibilitet og funktionalitet i en travl arbejdsdag. Det ultralette stretchmateriale med 89% genanvendt polyamid og 11% el...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Beklædning
Farve: dark green
Størrelse: 76C44
EAN: 5711074997046
Varenr.: 910140637
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Mascot Customized arbejdsbukser med stretch, mørkegrøn, str. 76C44
1.069 kr
Til butik
Mascot Customized arbejdsbukser med stretch, mørkegrøn, str. 76C44 billede

Produktinformation

Lette arbejdsbukser med stretch og praktiske detaljer Her får du et par arbejdsbukser, der kombinerer lav vægt, slidstyrke og masser af bevægelsesfrihed. Bukserne er lavet i et ultralet stretchmateriale med 89% polyamid og 11% elastan så de sidder behage...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Beklædning
Farve: dark green
Størrelse: 76C44
EAN: 5711074997046
Varenr.: 910140637
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mascot Customized arbejdsbukser med stretch, mørkegrøn, str. 76C44
1.069 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mascot Customized arbejdsbukser med stretch, mørkegrøn, str. 76C44
1.069 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
MascotCustomized Arbejdsbukser med Knælommer, Full Stretch 22379-311-34 skovgrøn - 76C44 | Bukser | Baglomme | Bukser
1.073,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotCustomized Arbejdsbukser med Knælommer, Full Stretch 22379-311-34 skovgrøn - 76C44 | Bukser | Baglomme | Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotCustomized Arbejdsbukser med Knælommer, Full Stretch 22379-311-34 skovgrøn - 76C44 | Bukser | Baglomme | Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK1.069 kr1.069 krKøb
2Greenline1.069 kr1.069 krKøb
3LavprisEl1.069 kr1.069 krKøb
4LavprisVVS1.069 kr1.069 krKøb
5LavprisVærktøj1.069 kr1.069 krKøb
6Sikkerhedsgiganten1.073,75 kr1.073,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MascotCustomized Arbejdsbukser med Knælommer, Full Stretch 22379-311-34 skovgrøn - 76C44 | Bukser | Baglomme | Bukser

PriceData har fulgt prisen på MascotCustomized Arbejdsbukser med Knælommer, Full Stretch 22379-311-34 skovgrøn - 76C44 | Bukser | Baglomme | Bukser i 154 dage. Laveste pris i perioden er 787 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 1.069 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 975 kr.

Den nuværende pris på 1.069 kr er 10% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for MascotCustomized Arbejdsbukser med Knælommer, Full Stretch 22379-311-34 skovgrøn - 76C44 | Bukser | Baglomme | Bukser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for MascotCustomized Arbejdsbukser med Knælommer, Full Stretch 22379-311-34 skovgrøn - 76C44 | Bukser | Baglomme | Bukser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. apr. 20261.069 kr20 kr (2%)
2. apr. 20261.049 kr200 kr (24%)
1. apr. 2026849 kr62 kr (8%)
18. mar. 2026787 kr262 kr (25%)
4. jan. 20261.049 kr
1. jan. 20261.048,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret