Gå til hovedindhold

MascotAccelerate håndværkerbukser hængelommer, stretch-zoner 18531-442 - sort / 82C52 | Bukser | Bukser | ergonomisk pasform

MascotBukserEAN: 5711074689446
Pris fra 799 krtil 1.023,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 224,75 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 712 kr 26. mar.

Sammenlign priser på MascotAccelerate håndværkerbukser hængelommer, stretch-zoner 18531-442 - sort / 82C52 | Bukser | Bukser | ergonomisk pasform og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Accelerate Håndværkerbukser, Sort, Herre - 18531-442-09
-27%799 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Accelerate Håndværkerbukser, Sort, Herre - 18531-442-09 billede

Produktinformation

Få den ultimative bevægelsesfrihed og komfort med disse bukser, der er designet til at følge dine naturlige bevægelser. Med et utal af elastiske materialer er disse bukser skabt til at strække sig og tilpasse sig din kropsform, så du kan arbejde uden begr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Farve: Sort
EAN: 5711074689446
Varenr.: 9055796101469
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mascot bukser 82C52 - knæ- og hængelommer, sort, accelerate, 18531-442-09
843 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Mascot accelerate bukser str. 82C52 knæ- og hængelommer, sort 18531-442-09
858,75 kr
Til butik
Mascot accelerate bukser str. 82C52 knæ- og hængelommer, sort 18531-442-09 billede

Produktinformation

Mange indsatser af elastisk materiale der giver en unik bevægelsesfrihed.Den lave talje med formskåret linning sikrer, at bukserne følger og støtter alle kroppens bevægelser.Ergonomisk formede bukseben er konstrueret efter kroppens naturlige bevægelser.Hæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Bukser med hængelommer
Farve: polyester/bomuld
EAN: 5711074689446
Varenr.: 507443693
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
MascotAccelerate håndværkerbukser hængelommer, stretch-zoner 18531-442 - sort / 82C52 | Bukser | Bukser | ergonomisk pasform
1.023,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotAccelerate håndværkerbukser hængelommer, stretch-zoner 18531-442 - sort / 82C52 | Bukser | Bukser | ergonomisk pasform koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotAccelerate håndværkerbukser hængelommer, stretch-zoner 18531-442 - sort / 82C52 | Bukser | Bukser | ergonomisk pasform koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet799 kr799 krKøb
2CS MEGASTORE DK843 kr882 krKøb
3vvsfittings.dk858,75 kr858,75 krKøb
4Sikkerhedsgiganten1.023,75 kr1.023,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MascotAccelerate håndværkerbukser hængelommer, stretch-zoner 18531-442 - sort / 82C52 | Bukser | Bukser | ergonomisk pasform

PriceData har fulgt prisen på MascotAccelerate håndværkerbukser hængelommer, stretch-zoner 18531-442 - sort / 82C52 | Bukser | Bukser | ergonomisk pasform i 154 dage. Laveste pris i perioden er 712 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 858,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 809 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for MascotAccelerate håndværkerbukser hængelommer, stretch-zoner 18531-442 - sort / 82C52 | Bukser | Bukser | ergonomisk pasform. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for MascotAccelerate håndværkerbukser hængelommer, stretch-zoner 18531-442 - sort / 82C52 | Bukser | Bukser | ergonomisk pasform de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026799 kr44 kr (5%)
29. maj 2026843 kr44 kr (6%)
27. maj 2026799 kr44 kr (5%)
7. maj 2026843 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026842 kr16,75 kr (2%)
10. apr. 2026858,75 kr6,75 kr (1%)
4. apr. 2026852 kr8 kr (1%)
3. apr. 2026844 kr14,75 kr (2%)
1. apr. 2026858,75 kr146,75 kr (21%)
26. mar. 2026712 kr146,75 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret