Gå til hovedindhold

MASCOT® WORKWEAR MASCOT® Customized Bukser med knælommer, ULTIMATE STRETCH model 22379-311 sort 82C52

MascotBukserEAN: 5711074996391
Pris fra 712 krtil 1.073,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 361,75 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MASCOT® WORKWEAR MASCOT® Customized Bukser med knælommer, ULTIMATE STRETCH model 22379-311 sort 82C52 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 712 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Customized Arbejdsbukser Full Stretch, Sort, Herre - 22379-311-09
-30%712 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Customized Arbejdsbukser Full Stretch, Sort, Herre - 22379-311-09 billede

Produktinformation

Oplev ultimativ bevægelsesfrihed med disse bukser, der er skabt til den aktive arbejdsdag. Med lav vægt, høj slidstyrke og det banebrydende ULTIMATE STRETCH-stof er disse bukser designet til at følge dine bevægelser uden besvær. Takket være det regulerbar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Farve: Sort
EAN: 5711074996391
Varenr.: 9055588811101
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BUKS SORT 82C52
897,61 kr
Til butik
BUKS SORT 82C52 billede

Produktinformation

MASCOT® CUSTOMIZED 22379-311 Bukser med knælommer ULTIMATE STRETCH - lav vægt - vandafvisende Lav vægt, høj slidstyrke og ULTIMATE STRETCH giver dig god bevægelsesfrihed. Tilføj dine favorit-hængelommer med Click Pocket System. Regulerbare knælommer i sli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Sensorer
EAN: 5711074996391
Varenr.: 15842321432911
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Mascot bukser 82C52 Customized. Sort 22379-311-09
900 kr
Til butik
Mascot bukser 82C52 Customized. Sort 22379-311-09 billede

Produktinformation

Ultimativt strækstof med lav vægt og høj slidstyrke.Har en vandafvisende finish.Forberedt til hængelommer med Click Pocket System.Tonålssømme og trenålssømme på ben og i skridt.Bukseben er ergonomisk formede.Bæltestropper.Gylp med lynlås.Forlommer.Baglomm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Bukser med lårlommer
Farve: polyamid/elasthan
EAN: 5711074996391
Varenr.: 505920741
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MASCOT® WORKWEAR MASCOT® Customized Bukser med knælommer, ULTIMATE STRETCH model 22379-311 sort 82C52
906 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Buks sort 82c52
952,5 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
MascotCustomized Arbejdsbukser med knælommer 22379-311-09 sort - 82C52 | Bukser | Baglomme | Bukser
1.073,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MASCOT® WORKWEAR MASCOT® Customized Bukser med knælommer, ULTIMATE STRETCH model 22379-311 sort 82C52 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MASCOT® WORKWEAR MASCOT® Customized Bukser med knælommer, ULTIMATE STRETCH model 22379-311 sort 82C52 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet712 kr712 krKøb
2EL-GROSSISTEN897,61 kr897,61 krKøb
3vvsfittings.dk900 kr900 krKøb
4CS MEGASTORE DK906 kr945 krKøb
5MaintainIt952,5 kr952,5 krKøb
6Sikkerhedsgiganten1.073,75 kr1.073,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MASCOT® WORKWEAR MASCOT® Customized Bukser med knælommer, ULTIMATE STRETCH model 22379-311 sort 82C52

PriceData har fulgt prisen på MASCOT® WORKWEAR MASCOT® Customized Bukser med knælommer, ULTIMATE STRETCH model 22379-311 sort 82C52 i 138 dage. Laveste pris i perioden er 679 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 897,61 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 786 kr.

Den nuværende pris på 712 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for MASCOT® WORKWEAR MASCOT® Customized Bukser med knælommer, ULTIMATE STRETCH model 22379-311 sort 82C52. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for MASCOT® WORKWEAR MASCOT® Customized Bukser med knælommer, ULTIMATE STRETCH model 22379-311 sort 82C52 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026712 kr103 kr (13%)
29. maj 2026815 kr103 kr (14%)
27. maj 2026712 kr185,61 kr (21%)
9. maj 2026897,61 kr19,56 kr (2%)
7. maj 2026878,05 kr8,95 kr (1%)
6. maj 2026887 kr8,95 kr (1%)
1. apr. 2026878,05 kr166,05 kr (23%)
26. mar. 2026712 kr105 kr (13%)
25. mar. 2026817 kr105 kr (15%)
16. mar. 2026712 kr33 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret