Gå til hovedindhold

Mascot Safe Compete Patos Arbejdsbukser 12379-430 - navy/hi-vis orange / 76C46 | Bukser | Baglomme | Bukser

MascotBukserEAN: 5707209985064
Pris fra 555 krtil 661,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 106,25 kr (16% besparelse)

Sammenlign priser på Mascot Safe Compete Patos Arbejdsbukser 12379-430 - navy/hi-vis orange / 76C46 | Bukser | Baglomme | Bukser og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 555 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Mascot Patos Safe Compete Bukser med knælommer 12379-430
555 kr
Til butik
Mascot Patos Safe Compete Bukser med knælommer 12379-430 billede

Produktinformation

Mascot Patos Safe Compete Bukser med knælommer 12379-430Det fluorescerende stof er overfladebehandlet og derfor smudsafvisende og synligt i længere tid. Slidstærke trenålssømme på ben og i skridt forlænger produktets levetid. Forstærkning på baglommer. Regulérbar hammerstrop. Knælommer. Samcertificeret til brug med MASCOT knæpudetype, LONG.Fluorescerende kontrastfarve og med reflekser.Fluorescerende del er overfladebehandlet, som gør produktet smudsafvisende.Tofarvet.Trenålssømme på ben og i...

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Bukser
Vægt: 1g
Artikel nr.: 12379-430
EAN: 5707209985064
Varenr.: 1540965
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Safe Compete Patos Arbejdsbukser 12379-430 - navy/hi-vis orange / 76C46 | Bukser | Baglomme | Bukser
661,25 kr
Til butik
Mascot Safe Compete Patos Arbejdsbukser 12379-430 - navy/hi-vis orange / 76C46 | Bukser | Baglomme | Bukser billede

Produktinformation

Mascot Safe Compete Patos Arbejdsbukser 12379-430 Mascot Safe Compete Patos arbejdsbukser 12379-430 er designet til at imødekomme behovene for holdbare og funktionelle arbejdsbukser. Med et fluorescerende stof, der er overfladebehandlet, er disse bukser s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Bukser
EAN: 5707209985064
Varenr.: 46730918134097

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Safe Compete Patos Arbejdsbukser 12379-430 - navy/hi-vis orange / 76C46 | Bukser | Baglomme | Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Safe Compete Patos Arbejdsbukser 12379-430 - navy/hi-vis orange / 76C46 | Bukser | Baglomme | Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK555 kr555 krKøb
2Sikkerhedsgiganten661,25 kr661,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Safe Compete Patos Arbejdsbukser 12379-430 - navy/hi-vis orange / 76C46 | Bukser | Baglomme | Bukser

PriceData har fulgt prisen på Mascot Safe Compete Patos Arbejdsbukser 12379-430 - navy/hi-vis orange / 76C46 | Bukser | Baglomme | Bukser i 182 dage. Laveste pris i perioden er 416,25 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 555 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 486 kr.

Den nuværende pris på 555 kr er 14% over normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Mascot Safe Compete Patos Arbejdsbukser 12379-430 - navy/hi-vis orange / 76C46 | Bukser | Baglomme | Bukser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Mascot Safe Compete Patos Arbejdsbukser 12379-430 - navy/hi-vis orange / 76C46 | Bukser | Baglomme | Bukser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. feb. 2026555 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret