Gå til hovedindhold

Mascot Originals Thule Vinterkedeldragt 00517-620 - XS | Kedeldragter | Herre | Kuldebestandig

MascotSikkerhedstøjEAN: 5708628150965
Pris fra 1.686,25 krtil 1.689 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2,75 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.556 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Mascot Originals Thule Vinterkedeldragt 00517-620 - XS | Kedeldragter | Herre | Kuldebestandig og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1686.25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Originals Thule Vinterkedeldragt 00517-620 - XS | Kedeldragter | Herre | Kuldebestandig
1.686,25 kr
Til butik
Mascot Originals Thule Vinterkedeldragt 00517-620 - XS | Kedeldragter | Herre | Kuldebestandig billede

Produktinformation

Mascot Originals Thule Vinterkedeldragt 00517-620 Mascot Originals Thule Vinterkedeldragt 00517-620 i Bearnylon er lavet af vandafvisende og meget slidstærkt materiale. Den har pelsfor i kroppen og quiltfor i ærmerne og benene. Dragten har adgang til benk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Kedeldragter
EAN: 5708628150965
Varenr.: 46739031589201
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Thule vinterkedeldragt, marineblå, str. XS
1.689 kr
Til butik
Mascot Thule vinterkedeldragt, marineblå, str. XS billede

Produktinformation

Varm og robust vinterkedeldragt til de kolde dage Når kulden for alvor bider, er en vinterkedeldragt i marineblå det oplagte valg til dig, der ønsker både komfort og beskyttelse. Denne vinterkedeldragt i størrelse XS er skabt til at give dig tryghed og va...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Beklædning
Farve: navy
Størrelse: XS
EAN: 5708628150965
Varenr.: 910210297
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Thule vinterkedeldragt, marineblå, str. XS
1.689 kr
Til butik
Mascot Thule vinterkedeldragt, marineblå, str. XS billede

Produktinformation

Vinterkedeldragt til arbejde og fritid i koldt vejr Når kulden for alvor bider, er det vigtigt at have en vinterkedeldragt, du kan stole på. Denne marineblå kedeldragt i XS er skabt til dig, der har brug for både varme og bevægelsesfrihed uanset om du ar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Beklædning
Farve: navy
Størrelse: XS
EAN: 5708628150965
Varenr.: 910210297
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Mascot Thule vinterkedeldragt, marineblå, str. XS
1.689 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mascot Thule vinterkedeldragt, marineblå, str. XS
1.689 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mascot Thule vinterkedeldragt, marineblå, str. XS
1.689 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Originals Thule Vinterkedeldragt 00517-620 - XS | Kedeldragter | Herre | Kuldebestandig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Originals Thule Vinterkedeldragt 00517-620 - XS | Kedeldragter | Herre | Kuldebestandig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten1.686,25 kr1.686,25 krKøb
2BilligVVS DK1.689 kr1.689 krKøb
3Greenline1.689 kr1.689 krKøb
4LavprisEl1.689 kr1.689 krKøb
5LavprisVVS1.689 kr1.689 krKøb
6LavprisVærktøj1.689 kr1.689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Originals Thule Vinterkedeldragt 00517-620 - XS | Kedeldragter | Herre | Kuldebestandig

PriceData har fulgt prisen på Mascot Originals Thule Vinterkedeldragt 00517-620 - XS | Kedeldragter | Herre | Kuldebestandig i 154 dage. Laveste pris i perioden er 1.399 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 1.689 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.618 kr.

Den nuværende pris på 1.686,25 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Mascot Originals Thule Vinterkedeldragt 00517-620 - XS | Kedeldragter | Herre | Kuldebestandig. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Mascot Originals Thule Vinterkedeldragt 00517-620 - XS | Kedeldragter | Herre | Kuldebestandig de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20261.686,25 kr2,75 kr (0%)
11. maj 20261.689 kr2,75 kr (0%)
1. apr. 20261.686,25 kr130,25 kr (8%)
18. mar. 20261.556 kr130,25 kr (8%)
8. mar. 20261.686,25 kr67,25 kr (4%)
7. mar. 20261.619 kr220 kr (16%)
20. feb. 20261.399 kr220 kr (14%)
1. jan. 20261.619 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret