Gå til hovedindhold

Mascot Industry Biloxi Arbejdsbukser 12355-630-010 marine - marine / 76C46 | Bukser | beklædning | DISCOUNT

MascotBukserEAN: 5707209959768
Pris fra 624 krtil 673,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 49,75 kr (7% besparelse)

Sammenlign priser på Mascot Industry Biloxi Arbejdsbukser 12355-630-010 marine - marine / 76C46 | Bukser | beklædning | DISCOUNT og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 624 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Mascot Biloxi Industry Bukser med knælommer 12355-630
624 kr
Til butik
Mascot Biloxi Industry Bukser med knælommer 12355-630 billede

Produktinformation

Mascot Biloxi Industry Bukser med knælommer 12355-630Slidstærke trenålssømme på ben og i skridt forlænger produktets levetid. Ergonomisk formede bukseben er konstrueret efter kroppens naturlige bevægelser. Baglommer med klap og skjulte trykknapper. Forstærket tommestoklomme. Knælommer kan reguleres, så knæpuder er placeret optimalt i forhold til dine knæ. Produktet kan industrivaskes. Samcertificeret til brug med MASCOT knæpudetype SHORT eller LONG, da knæpudelommen kan højdejusteres.Trenålss...

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Bukser
Vægt: 1g
Artikel nr.: 12355-630
EAN: 5707209959768
Varenr.: 1522521
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Industry Biloxi Arbejdsbukser 12355-630-010 marine - marine / 76C46 | Bukser | beklædning | DISCOUNT
673,75 kr
Til butik
Mascot Industry Biloxi Arbejdsbukser 12355-630-010 marine - marine / 76C46 | Bukser | beklædning | DISCOUNT billede

Produktinformation

Mascot Industry Biloxi Arbejdsbukser 12355-630-010 marine Slidstærke trenålssømme på ben og i skridt forlænger produktets levetid. Ergonomisk formede bukseben er konstrueret efter kroppens naturlige bevægelser. Baglommer med klap og skjulte trykknapper. F...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Bukser
EAN: 5707209959768
Varenr.: 46714813088081

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Industry Biloxi Arbejdsbukser 12355-630-010 marine - marine / 76C46 | Bukser | beklædning | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Industry Biloxi Arbejdsbukser 12355-630-010 marine - marine / 76C46 | Bukser | beklædning | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK624 kr624 krKøb
2Sikkerhedsgiganten673,75 kr673,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Industry Biloxi Arbejdsbukser 12355-630-010 marine - marine / 76C46 | Bukser | beklædning | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Mascot Industry Biloxi Arbejdsbukser 12355-630-010 marine - marine / 76C46 | Bukser | beklædning | DISCOUNT i 182 dage. Laveste pris i perioden er 468 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 624 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 546 kr.

Den nuværende pris på 624 kr er 14% over normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Mascot Industry Biloxi Arbejdsbukser 12355-630-010 marine - marine / 76C46 | Bukser | beklædning | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Mascot Industry Biloxi Arbejdsbukser 12355-630-010 marine - marine / 76C46 | Bukser | beklædning | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. feb. 2026624 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret