Gå til hovedindhold

MASCOT Footwear Sikkerhedsstøvle S3S F1000-715-0909 - sort/sort / 1041 | Fodtøj | Mascot | Sikkerhedsstøvlet

MascotSkoEAN: 5715411091312
Pris fra 999 krtil 1.348,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 349,75 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MASCOT Footwear Sikkerhedsstøvle S3S F1000-715-0909 - sort/sort / 1041 | Fodtøj | Mascot | Sikkerhedsstøvlet og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Sikkerhedsstøvler S3S, Sort - F1000-715-0909
-24%999 kr
Før 1.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sikkerhedsstøvler S3S, Sort - F1000-715-0909 billede

Produktinformation

Mascot Sikkerhedsstøvler - Klassisk Design, Ultimativ Beskyttelse Disse Mascot sikkerhedsstøvler kombinerer klassisk design med avanceret teknologi for at levere en tidløs støvle, der sikrer fuld beskyttelse og uovertruffen komfort på arbejdspladsen. Stød...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Farve: Sort
EAN: 5715411091312
Varenr.: 8949719302493
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
MASCOT Footwear Sikkerhedsstøvle S3S F1000-715-0909 - sort/sort / 1041 | Fodtøj | Mascot | Sikkerhedsstøvlet
1.348,75 kr
Til butik
MASCOT Footwear Sikkerhedsstøvle S3S F1000-715-0909 - sort/sort / 1041 | Fodtøj | Mascot | Sikkerhedsstøvlet billede

Produktinformation

MASCOT Footwear Sikkerhedsstøvle S3S F1000-715-0909 er en højtydende og komfortabel sikkerhedsstøvle designet til at beskytte dine fødder i selv de mest udfordrende arbejdsmiljøer. Den forreste del af fodtøjet bøjer fleksibelt med foden for optimal bevæge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Fodtøj
EAN: 5715411091312
Varenr.: 48269288472913

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MASCOT Footwear Sikkerhedsstøvle S3S F1000-715-0909 - sort/sort / 1041 | Fodtøj | Mascot | Sikkerhedsstøvlet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MASCOT Footwear Sikkerhedsstøvle S3S F1000-715-0909 - sort/sort / 1041 | Fodtøj | Mascot | Sikkerhedsstøvlet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet999 kr999 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.348,75 kr1.348,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MASCOT Footwear Sikkerhedsstøvle S3S F1000-715-0909 - sort/sort / 1041 | Fodtøj | Mascot | Sikkerhedsstøvlet

PriceData har fulgt prisen på MASCOT Footwear Sikkerhedsstøvle S3S F1000-715-0909 - sort/sort / 1041 | Fodtøj | Mascot | Sikkerhedsstøvlet i 155 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.348,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.211 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for MASCOT Footwear Sikkerhedsstøvle S3S F1000-715-0909 - sort/sort / 1041 | Fodtøj | Mascot | Sikkerhedsstøvlet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for MASCOT Footwear Sikkerhedsstøvle S3S F1000-715-0909 - sort/sort / 1041 | Fodtøj | Mascot | Sikkerhedsstøvlet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026999 kr349,75 kr (26%)
29. maj 20261.348,75 kr349,75 kr (35%)
27. maj 2026999 kr349,75 kr (26%)
2. apr. 20261.348,75 kr39,75 kr (3%)
8. mar. 20261.309 kr39,75 kr (3%)
7. mar. 20261.348,75 kr39,75 kr (3%)
19. feb. 20261.309 kr262 kr (25%)
19. jan. 20261.047 kr301,75 kr (22%)
16. jan. 20261.348,75 kr301,75 kr (29%)
1. jan. 20261.047 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret