Gå til hovedindhold

Mascot Customized Softshell jakke 22302-649 - sort / M | Jakker | Herre | MASCOT

MASCOTFrakker og jakkerEAN: 5715411000857
Pris fra 781 krtil 998,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 217,75 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 754 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Mascot Customized Softshell jakke 22302-649 - sort / M | Jakker | Herre | MASCOT og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 781 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MASCOT Softshell jakke M - CUSTOMIZED sort 22302-649-09
781 kr
Til butik
MASCOT Softshell jakke M - CUSTOMIZED sort 22302-649-09 billede

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Softshell jakker
Farve: 1
Artikel nr.: 22302-649-09
EAN: 5715411000857
Varenr.: 20190370
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Customized Softshell jakke 22302-649 - sort / M | Jakker | Herre | MASCOT
998,75 kr
Til butik
Mascot Customized Softshell jakke 22302-649 - sort / M | Jakker | Herre | MASCOT billede

Produktinformation

Mascot Customized Softshell jakke 22302-649 Mascot Customized Softshell jakke 22302-649 er den ideelle jakke til at tackle alle slags vejrforhold. Med dens vandafvisende og vindtætte egenskaber kan du altid præstere på dit højeste, uanset vejret. Jakken h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Jakker
EAN: 5715411000857
Varenr.: 46713271583057

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Customized Softshell jakke 22302-649 - sort / M | Jakker | Herre | MASCOT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Customized Softshell jakke 22302-649 - sort / M | Jakker | Herre | MASCOT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK781 kr820 krKøb
2Sikkerhedsgiganten998,75 kr998,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Customized Softshell jakke 22302-649 - sort / M | Jakker | Herre | MASCOT

PriceData har fulgt prisen på Mascot Customized Softshell jakke 22302-649 - sort / M | Jakker | Herre | MASCOT i 153 dage. Laveste pris i perioden er 727 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 998,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 789 kr.

Den nuværende pris på 781 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Mascot Customized Softshell jakke 22302-649 - sort / M | Jakker | Herre | MASCOT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Mascot Customized Softshell jakke 22302-649 - sort / M | Jakker | Herre | MASCOT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026781 kr27 kr (3%)
28. maj 2026808 kr27 kr (3%)
26. maj 2026781 kr1 kr (0%)
25. maj 2026782 kr1 kr (0%)
22. maj 2026781 kr9 kr (1%)
21. maj 2026772 kr1 kr (0%)
19. maj 2026773 kr1 kr (0%)
10. maj 2026772 kr36 kr (4%)
9. maj 2026808 kr36 kr (5%)
30. apr. 2026772 kr32 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret