Gå til hovedindhold

Mascot Crossover Caribien Sweatshirt 00784-280 - sort / M | Sweatshirt | Classic fit | Herre

MASCOTSanitetEAN: 5708628289139
Pris fra 315 krtil 339 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 281 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Mascot Crossover Caribien Sweatshirt 00784-280 - sort / M | Sweatshirt | Classic fit | Herre og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 315 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Caribien Sweatshirt M sort - Mascot caribien sweatshirt 00784-280-09
315 kr
Til butik
Caribien Sweatshirt M sort - Mascot caribien sweatshirt 00784-280-09 billede

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Sweatshirts
Farve: 1
Artikel nr.: 00784-280-09
EAN: 5708628289139
Varenr.: 3498733
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Crossover Caribien Sweatshirt 00784-280 - sort / M | Sweatshirt | Classic fit | Herre
336,25 kr
Til butik
Mascot Crossover Caribien Sweatshirt 00784-280 - sort / M | Sweatshirt | Classic fit | Herre billede

Produktinformation

Mascot Crossover Caribien Sweatshirt 00784-280 Mascot Crossover Caribien Sweatshirt er lavet af kæmmet bomuld, som er fugtabsorberende og behageligt at have på mod huden. Den børstede inderside giver varme og blødhed. Med ribkanter i hals, ærmer og neders...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Sweatshirt
EAN: 5708628289139
Varenr.: 46719896617297
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Caribien Sweatshirt M sort Mascot caribien sweatshirt 00784-280-09
339 kr
Til butik
Caribien Sweatshirt M sort Mascot caribien sweatshirt 00784-280-09 billede

Produktinformation

Mascot Caribien SweatshirtVarm og blød sweatshirt i kæmmet bomuld, som giver ekstra komfort. Rund hals og lange ærmer Kraftig rib med lycra i hals, talje og ved håndled. Dobbelte stikninger ved ærmer, skuldre og halsrib 60 % bomuld/40 % polyester Klassisk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 505970193 - 507369054
EAN: 5708628289139
Varenr.: 231652

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Crossover Caribien Sweatshirt 00784-280 - sort / M | Sweatshirt | Classic fit | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Crossover Caribien Sweatshirt 00784-280 - sort / M | Sweatshirt | Classic fit | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK315 kr354 krKøb
2Sikkerhedsgiganten336,25 kr336,25 krKøb
3Elvvs.dk339 kr339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Crossover Caribien Sweatshirt 00784-280 - sort / M | Sweatshirt | Classic fit | Herre

PriceData har fulgt prisen på Mascot Crossover Caribien Sweatshirt 00784-280 - sort / M | Sweatshirt | Classic fit | Herre i 153 dage. Laveste pris i perioden er 241 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 315 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 272 kr.

Den nuværende pris på 315 kr er 16% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Mascot Crossover Caribien Sweatshirt 00784-280 - sort / M | Sweatshirt | Classic fit | Herre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Mascot Crossover Caribien Sweatshirt 00784-280 - sort / M | Sweatshirt | Classic fit | Herre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026315 kr30 kr (11%)
23. maj 2026285 kr30 kr (10%)
22. maj 2026315 kr30 kr (11%)
24. apr. 2026285 kr30 kr (10%)
23. apr. 2026315 kr30 kr (11%)
10. apr. 2026285 kr4 kr (1%)
3. apr. 2026281 kr4 kr (1%)
1. apr. 2026285 kr4 kr (1%)
30. mar. 2026281 kr4 kr (1%)
29. mar. 2026285 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret