Gå til hovedindhold

MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 - sort / 3XL | Jakker | EN 342 3/WP (2.258 clo) | Herre

MascotSikkerhedstøjEAN: 5711074646081
Pris fra 1.299 krtil 1.798,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 499,75 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 - sort / 3XL | Jakker | EN 342 3/WP (2.258 clo) | Herre og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1299 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Accelerate vinterjakke 18335, Sort, Herre
-19%1.299 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Accelerate vinterjakke 18335, Sort, Herre billede

Produktinformation

Mascot Accelerate vinterjakke varm, slidstærk og vejrbestandigMascot Accelerate vinterjakke er udviklet til krævende vinterforhold. Den høje krave, gennemgående lynlås med hagebeskytter og indvendigt vindfang holder kulden ude, mens den aftagelige og jus...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Coats & Jackets
Farve: Sort
EAN: 5711074646081
Varenr.: 14857556132221
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 - sort / 3XL | Jakker | EN 342 3/WP (2.258 clo) | Herre
1.798,75 kr
Til butik
MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 - sort / 3XL | Jakker | EN 342 3/WP (2.258 clo) | Herre billede

Produktinformation

MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 Den MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 er perfekt til de kolde vinterdage. Den er åndbar, vind- og vandtæt med tapede sømme, hvilket sikrer en behagelig og varm oplevelse i s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Jakker
EAN: 5711074646081
Varenr.: 46758225936721

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 - sort / 3XL | Jakker | EN 342 3/WP (2.258 clo) | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 - sort / 3XL | Jakker | EN 342 3/WP (2.258 clo) | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet1.299 kr1.299 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.798,75 kr1.798,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 - sort / 3XL | Jakker | EN 342 3/WP (2.258 clo) | Herre

PriceData har fulgt prisen på MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 - sort / 3XL | Jakker | EN 342 3/WP (2.258 clo) | Herre i 154 dage. Laveste pris i perioden er 1.199 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 1.798,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.572 kr.

Den nuværende pris på 1.299 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 - sort / 3XL | Jakker | EN 342 3/WP (2.258 clo) | Herre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 - sort / 3XL | Jakker | EN 342 3/WP (2.258 clo) | Herre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.299 kr499,75 kr (28%)
29. maj 20261.798,75 kr499,75 kr (38%)
27. maj 20261.299 kr499,75 kr (28%)
1. apr. 20261.798,75 kr299,75 kr (20%)
26. mar. 20261.499 kr299,75 kr (17%)
25. mar. 20261.798,75 kr299,75 kr (20%)
8. mar. 20261.499 kr299,75 kr (17%)
7. mar. 20261.798,75 kr299,75 kr (20%)
19. feb. 20261.499 kr300 kr (25%)
6. feb. 20261.199 kr599,75 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret