Gå til hovedindhold

MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 - mørk marine / 2XL | Jakker | EN 342 3/WP (2.258 clo) | Herre

MascotSikkerhedstøjEAN: 5711074645886
Pris fra 1.299 krtil 1.598,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 299,75 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 - mørk marine / 2XL | Jakker | EN 342 3/WP (2.258 clo) | Herre og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1299 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Accelerate vinterjakke 18335, Mørk Marine, Herre
-19%1.299 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Accelerate vinterjakke 18335, Mørk Marine, Herre billede

Produktinformation

Mascot Accelerate vinterjakke varm, slidstærk og vejrbestandigMascot Accelerate vinterjakke er udviklet til krævende vinterforhold. Den høje krave, gennemgående lynlås med hagebeskytter og indvendigt vindfang holder kulden ude, mens den aftagelige og jus...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Coats & Jackets
EAN: 5711074645886
Varenr.: 14857555444093
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Mascot Accelerate Vinterjakke 18335-231
1.316 kr
Til butik
Mascot  Accelerate Vinterjakke 18335-231 billede

Produktinformation

Mascot Accelerate Vinterjakke 18335-231 Åndbar, vind- og vandtæt med tapede sømme. Unik CLIMASCOT®-isolering sikrer effektivt varmen, er let, blød og fylder næsten ingenting, når den presses sammen. Aftagelig foret hætte med regulerbar elastiksnøre. Lukning med lynlås og indvendigt vindfang, så vinden holdes ude. Ærmer med CORDURA®-forstærkninger. Indvendig lynlås nederst på ryg anvendes ved broderi/tryk på produktet. Ekstra synlig for omgivelserne ved hjælp af reflekseffekter.Åndbar, vind- o...

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Jakker
Vægt: 1g
Artikel nr.: 18335-231
EAN: 5711074645886
Varenr.: 1971124
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 - mørk marine / 2XL | Jakker | EN 342 3/WP (2.258 clo) | Herre
1.598,75 kr
Til butik
MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 - mørk marine / 2XL | Jakker | EN 342 3/WP (2.258 clo) | Herre billede

Produktinformation

MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 Den MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 er perfekt til de kolde vinterdage. Den er åndbar, vind- og vandtæt med tapede sømme, hvilket sikrer en behagelig og varm oplevelse i s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Jakker
EAN: 5711074645886
Varenr.: 46758225576273

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 - mørk marine / 2XL | Jakker | EN 342 3/WP (2.258 clo) | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 - mørk marine / 2XL | Jakker | EN 342 3/WP (2.258 clo) | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet1.299 kr1.299 krKøb
2Homeshop DK1.316 kr1.316 krKøb
3Sikkerhedsgiganten1.598,75 kr1.598,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 - mørk marine / 2XL | Jakker | EN 342 3/WP (2.258 clo) | Herre

PriceData har fulgt prisen på MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 - mørk marine / 2XL | Jakker | EN 342 3/WP (2.258 clo) | Herre i 182 dage. Laveste pris i perioden er 987 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.316 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.243 kr.

Den nuværende pris på 1.299 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 - mørk marine / 2XL | Jakker | EN 342 3/WP (2.258 clo) | Herre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for MASCOT ACCELERATE Vinterjakke med CLIMASCOT-fór 18335-231 - mørk marine / 2XL | Jakker | EN 342 3/WP (2.258 clo) | Herre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.299 kr17 kr (1%)
29. maj 20261.316 kr17 kr (1%)
27. maj 20261.299 kr17 kr (1%)
10. feb. 20261.316 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret