Gå til hovedindhold

Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 - sort / 3XL | Jakker | DISCOUNT | ID-Kort holder

MascotFrakker og jakkerEAN: 5711074653706
Pris fra 679 krtil 1.086,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 407,25 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 - sort / 3XL | Jakker | DISCOUNT | ID-Kort holder og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 679 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Accelerate arbejdsjakke, Sort, Herre - 18509-442-09
-35%679 kr
Før 1.039 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Accelerate arbejdsjakke, Sort, Herre - 18509-442-09 billede

Produktinformation

Mascot Accelerate arbejdsjakke klassisk, funktionel og slidstærkMascot Accelerate arbejdsjakke er udviklet til professionel brug med fokus på komfort og bevægelsesfrihed. Den høje krave og den gennemgående lynlås med hagebeskytter giver god beskyttelse i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Farve: Sort
EAN: 5711074653706
Varenr.: 9062081298781
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 - sort / 3XL | Jakker | DISCOUNT | ID-Kort holder
1.086,25 kr
Til butik
Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 - sort / 3XL | Jakker | DISCOUNT | ID-Kort holder billede

Produktinformation

Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 Mascot Accelerate arbejdsjakke med stretch-zoner 18509-442 tilbyder en moderne og kropsnær pasform, der giver enestående bevægelsesfrihed. Den er designet med mange indsatser af elastiske materialer,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Jakker
EAN: 5711074653706
Varenr.: 46688285753681

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 - sort / 3XL | Jakker | DISCOUNT | ID-Kort holder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 - sort / 3XL | Jakker | DISCOUNT | ID-Kort holder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet679 kr679 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.086,25 kr1.086,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 - sort / 3XL | Jakker | DISCOUNT | ID-Kort holder

PriceData har fulgt prisen på Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 - sort / 3XL | Jakker | DISCOUNT | ID-Kort holder i 154 dage. Laveste pris i perioden er 679 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.086,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 883 kr.

Den nuværende pris på 679 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 - sort / 3XL | Jakker | DISCOUNT | ID-Kort holder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 - sort / 3XL | Jakker | DISCOUNT | ID-Kort holder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026679 kr407,25 kr (37%)
29. maj 20261.086,25 kr407,25 kr (60%)
27. maj 2026679 kr407,25 kr (37%)
1. jan. 20261.086,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret