Gå til hovedindhold

Marmor skål House Doctor Hands hvid 10x15x15 cm

House DoctorDekorative skåleEAN: 5707644498778
Pris fra 299,95 krtil 599,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 300 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Marmor skål House Doctor Hands hvid 10x15x15 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Hands Skål, H 10 cm
-50%299,95 kr
Før 600 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor - Hands Skål, H 10 cm billede

Produktinformation

Design: House Doctor Størrelse: H 10 x 15 x 15 cm Materiale: Marmor Hands fra House Doctor er en smuk og dekorativ skål, der er fremstillet i marmor. Skålen er dekoreret således, at to hænder udgør selve skålen, og denne dekoration gør skålen unik og ene...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
EAN: 5707644498778
Varenr.: HD210460210
Gå til SELTA
TrustScore 5 ud af 54,7
MARMOR HAND SKÅL H10 D15
-33%399 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MARMOR HAND SKÅL H10 D15 billede

Produktinformation

#html-body [data-pb-style=DROK32V]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}Hands er en harmonisk skål fremstillet i marmor fr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Decorative Bowls
EAN: 5707644498778
Varenr.: 247292
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Marmor skål House Doctor Hands hvid 10x15x15 cm
529 kr
Til butik
Marmor skål House Doctor Hands hvid 10x15x15 cm billede

Produktinformation

House Doctor præsenterer i deres serie Hands en bemærkelsesværdig skål i hvid marmor, der bringer en elegant og unik touch til hjemmet. Skålen, passende benævnt "Hands," er udsmykket på en særegen måde, hvor to hænder danner selve skålen, hvilke

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Skåle og fade
Farve: Hvid
EAN: 5707644498778
Varenr.: 21971
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Doctor - Skål, Hands, Råhvid
599,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Marmor skål House Doctor Hands hvid 10x15x15 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Marmor skål House Doctor Hands hvid 10x15x15 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop299,95 kr299,95 krKøb
2SELTA399 kr399 krKøb
3Likehome.dk529 kr529 krKøb
4Bolig & Haven599,95 kr599,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Marmor skål House Doctor Hands hvid 10x15x15 cm

PriceData har fulgt prisen på Marmor skål House Doctor Hands hvid 10x15x15 cm i 153 dage. Laveste pris i perioden er 299,95 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 413 kr.

Den nuværende pris på 299,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Marmor skål House Doctor Hands hvid 10x15x15 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Marmor skål House Doctor Hands hvid 10x15x15 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026299,95 kr99,05 kr (25%)
2. maj 2026399 kr2 kr (0%)
1. maj 2026401 kr2 kr (1%)
27. apr. 2026399 kr2 kr (0%)
26. apr. 2026401 kr2 kr (1%)
27. mar. 2026399 kr130 kr (25%)
26. mar. 2026529 kr130 kr (33%)
4. mar. 2026399 kr49,05 kr (14%)
2. mar. 2026349,95 kr49,05 kr (12%)
28. feb. 2026399 kr80,95 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret