Gå til hovedindhold

Letbæk Plast Markeringsbånd rød, 50 mm. Rulle a 250 mtr. ''PAS PÅ! HERUNDER ELKABEL''

Letbæk PlastMarkeringsbåndEAN: 5701898000046
Pris fra 375 krtil 393 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 305 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Markeringsbånd rød, 50 mm. Rulle a 250 mtr. ''PAS PÅ! HERUNDER ELKABEL'' og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 375 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Markeringsbånd rød, 50 mm. Rulle a 250 mtr. ''PAS PÅ! HERUNDER ELKABEL''
375 kr
Til butik
Markeringsbånd rød, 50 mm. Rulle a 250 mtr. ''PAS PÅ! HERUNDER ELKABEL'' billede

Produktinformation

Markeringsbånd, rød, m/tekst: *PAS PÅ! HERUNDER ELKABEL*250 meter50x0,3mm

Produktspecifikationer

Kategori: Markeringsbånd
EAN: 5701898000046
Varenr.: 199885005
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Markeringsbånd rød, 50x0,3mm, 250m/rll. *PAS PÅ! HERUNDER STÆRKSTRØM*
393 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Markeringsbånd rød, 50 mm. Rulle a 250 mtr. ''PAS PÅ! HERUNDER ELKABEL'' koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Markeringsbånd rød, 50 mm. Rulle a 250 mtr. ''PAS PÅ! HERUNDER ELKABEL'' koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk375 kr375 krKøb
2Elvvs.dk393 kr393 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Markeringsbånd rød, 50 mm. Rulle a 250 mtr. ''PAS PÅ! HERUNDER ELKABEL''

PriceData har fulgt prisen på Markeringsbånd rød, 50 mm. Rulle a 250 mtr. ''PAS PÅ! HERUNDER ELKABEL'' i 82 dage. Laveste pris i perioden er 305 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 393 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 352 kr.

Den nuværende pris på 375 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Markeringsbånd rød, 50 mm. Rulle a 250 mtr. ''PAS PÅ! HERUNDER ELKABEL''. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Markeringsbånd rød, 50 mm. Rulle a 250 mtr. ''PAS PÅ! HERUNDER ELKABEL'' de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026375 kr18 kr (5%)
1. jun. 2026393 kr18 kr (5%)
28. maj 2026375 kr51 kr (16%)
25. maj 2026324 kr51 kr (14%)
24. maj 2026375 kr51 kr (16%)
6. maj 2026324 kr51 kr (14%)
5. maj 2026375 kr51 kr (16%)
8. apr. 2026324 kr19 kr (6%)
13. mar. 2026305 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret