Gå til hovedindhold

Marker Staedtler® Twin-tip permanent 3,0 mm - med 18 stk. ass. farver

StaedtlerHåndarbejde og hobbyEAN: 4007817042960
Pris fra 81 krtil 148 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63 kr 25. maj

Sammenlign priser på Marker Staedtler® Twin-tip permanent 3,0 mm - med 18 stk. ass. farver og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Marker Staedtler® Twin-tip permanent 3,0 mm - med 18 stk. ass. farver
81 kr
Til butik
Marker Staedtler® Twin-tip permanent 3,0 mm - med 18 stk. ass. farver billede

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Fiberpenne & Finelinere
Farve: 2
Artikel nr.: 328743
EAN: 4007817042960
Varenr.: 6392632
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Staedtler STAEDTLER Duo Perm. 18 stk. ass
81 kr
Til butik
Staedtler STAEDTLER Duo Perm. 18 stk. ass billede

Produktinformation

STAEDTLER® 3187 dobbelte permanente tuscher-Perfekte til at tegne eller skrive på næsten alle overflader, både sten, papir, pap, glas, læder mm.-Hver pen har to spidser for maksimal udbytte og med høj farveintensitet. -Stegbredde ca. 3.0 mm og ca. 0.5 mmTransparent æske med 18 stk assorterede farver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: 3187 TB18
EAN: 4007817042960
Varenr.: 3105289
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Staedtler® dobbelte permanente tusser
93,95 kr
Til butik
Staedtler® dobbelte permanente tusser billede

Produktinformation

STAEDTLER twin-tip permanente duo tusser, én tusch - 2 spidser. Permanente dobbelt tusser som både har en fin og en ultra-fin spids. Kan bruges kreativt på både sten, glas, porcelæn, stof - kun fantasien sætter grænser.

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: sprittusser
EAN: 4007817042960
Varenr.: RSL3025241
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Staedtler - 18 Double-ended Permanent Pens - Tusser Sæt
99,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
STAEDTLER - Stentuscher - Dobbeltsidet - 18 stk.
109,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Permanente tusser Staedtler 18 stk
129,95 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
STAEDTLER 3187 Dobbeltspids-markør Assorteret
148 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Marker Staedtler® Twin-tip permanent 3,0 mm - med 18 stk. ass. farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Marker Staedtler® Twin-tip permanent 3,0 mm - med 18 stk. ass. farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK81 kr120 krKøb
2Proshop DK81 kr120 krKøb
3RedOffice Konpap93,95 kr93,95 krKøb
4Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb
5Legebyen DK109,95 kr148,95 krKøb
6Legekæden129,95 kr129,95 krKøb
7CompuMail DK148 kr148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Marker Staedtler® Twin-tip permanent 3,0 mm - med 18 stk. ass. farver

PriceData har fulgt prisen på Marker Staedtler® Twin-tip permanent 3,0 mm - med 18 stk. ass. farver i 182 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 81 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Marker Staedtler® Twin-tip permanent 3,0 mm - med 18 stk. ass. farver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Marker Staedtler® Twin-tip permanent 3,0 mm - med 18 stk. ass. farver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202681 kr18 kr (29%)
25. maj 202663 kr19 kr (23%)
23. maj 202682 kr1 kr (1%)
12. maj 202681 kr1 kr (1%)
29. apr. 202682 kr
15. apr. 202682,66 kr5,34 kr (6%)
26. mar. 202688 kr3 kr (3%)
20. mar. 202691 kr4 kr (4%)
19. mar. 202695 kr1 kr (1%)
18. mar. 202696 kr14 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret