Gå til hovedindhold

Marker Edding 750 permanent, blå 2-4mm rund spids

EddingRedskaberEAN: 4004764018529
Pris fra 39,95 krtil 449,38 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 409,43 kr (91% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Marker Edding 750 permanent, blå 2-4mm rund spids og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39.95 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Marker Edding 750 Paintmarker blå
39,95 kr
Til butik
Marker Edding 750 Paintmarker blå billede

Produktinformation

Dækkende edding paint markere til skrift og mærkning på næsten alle overflader. Tørrer glansfuldt ligesom maling. De dækker også på mørke overflader uden gennemsigtighed. Velegnet til metal, glas, beton, glanspapir og andre glatte overflader. Med rund spi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Edding
Kategori: sprittusser
EAN: 4004764018529
Varenr.: 188.7537 01
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
edding 750 paint Markør Blå
42 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jernmarker blå
42 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Edding 750 Jernmarker - blå
42 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Edding Paintmarker 750 i blå
45 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Paintmarker Edding 750 blå
53,69 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Marker Edding 750 permanent, blå 2-4mm rund spids
449,38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Marker Edding 750 permanent, blå 2-4mm rund spids koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Marker Edding 750 permanent, blå 2-4mm rund spids koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap39,95 kr39,95 krKøb
2CompuMail DK42 kr42 krKøb
3BilligVVS DK42 kr42 krKøb
4LavprisVærktøj42 kr42 krKøb
5LavprisVVS45 kr45 krKøb
6Hertels Boresko53,69 kr53,69 krKøb
7Nova Nordic A/S449,38 kr449,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Marker Edding 750 permanent, blå 2-4mm rund spids

PriceData har fulgt prisen på Marker Edding 750 permanent, blå 2-4mm rund spids i 162 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 43 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 39,95 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Marker Edding 750 permanent, blå 2-4mm rund spids. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Marker Edding 750 permanent, blå 2-4mm rund spids de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202639,95 kr2,45 kr (7%)
30. maj 202637,5 kr2,45 kr (6%)
29. maj 202639,95 kr2,45 kr (7%)
20. maj 202637,5 kr4,5 kr (11%)
19. maj 202642 kr4,5 kr (12%)
13. maj 202637,5 kr4,5 kr (11%)
12. maj 202642 kr1 kr (2%)
11. maj 202643 kr5,5 kr (15%)
15. apr. 202637,5 kr3,5 kr (9%)
14. apr. 202641 kr3,5 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret