Gå til hovedindhold

Folke Larsen Marina CAM 100/25 husvandværk, 230v, 1 ", 70 l/min løftehøjde 32 mtr., støbejerns hus, 25 l. tank

Folke LarsenSanitetEAN: 8006414000188
Pris fra 3.698,63 krtil 6.507 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.808,37 kr (43% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.122,5 kr 30. maj

Sammenlign priser på Marina CAM 100/25 husvandværk, 230v, 1 ", 70 l/min løftehøjde 32 mtr., støbejerns hus, 25 l. tank og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3698.63 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Marina CAM 100/25 husvandværk, 230v, 1 ", 70 l/min løftehøjde 32 mtr., støbejerns hus, 25 l. tank
-18%3.698,63 kr
Før 4.500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Marina CAM 100/25 husvandværk, 230v, 1 ", 70 l/min løftehøjde 32 mtr., støbejerns hus, 25 l. tank billede

Produktinformation

Dette avancerede husvandværk er konstrueret med en højtydende selvansugende pumpe, der har kapaciteten til at optage vand fra en dybde på op til 8 meter. Denne pumpe er ideelt designet til at fungere stille og effektivt, hvilket gør den perfekt til brug i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Folke Larsen
Kategori: Husvandværk
EAN: 8006414000188
Varenr.: 236203
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Marina husvandvrk CAM 100/25, 25 liter tank, 70 liter/min
4.920 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Marina husvandværk cam 100/25, 25 ltr tank, 70 ltr min
4.949 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Husvandværk marina cam 100/25
6.507 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Marina CAM 100/25 husvandværk, 230v, 1 ", 70 l/min løftehøjde 32 mtr., støbejerns hus, 25 l. tank koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Marina CAM 100/25 husvandværk, 230v, 1 ", 70 l/min løftehøjde 32 mtr., støbejerns hus, 25 l. tank koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk3.698,63 kr3.698,63 krKøb
2WATTOO.DK4.920 kr4.920 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.949 kr5.018 krKøb
4Elvvs.dk6.507 kr6.507 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Marina CAM 100/25 husvandværk, 230v, 1 ", 70 l/min løftehøjde 32 mtr., støbejerns hus, 25 l. tank

PriceData har fulgt prisen på Marina CAM 100/25 husvandværk, 230v, 1 ", 70 l/min løftehøjde 32 mtr., støbejerns hus, 25 l. tank i 150 dage. Laveste pris i perioden er 3.122,5 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 3.698,63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.348 kr.

Den nuværende pris på 3.698,63 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Marina CAM 100/25 husvandværk, 230v, 1 ", 70 l/min løftehøjde 32 mtr., støbejerns hus, 25 l. tank. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Marina CAM 100/25 husvandværk, 230v, 1 ", 70 l/min løftehøjde 32 mtr., støbejerns hus, 25 l. tank de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.698,63 kr576,13 kr (18%)
30. maj 20263.122,5 kr576,13 kr (16%)
29. maj 20263.698,63 kr576,13 kr (18%)
20. maj 20263.122,5 kr576,13 kr (16%)
19. maj 20263.698,63 kr576,13 kr (18%)
13. maj 20263.122,5 kr576,13 kr (16%)
11. maj 20263.698,63 kr576,13 kr (18%)
15. apr. 20263.122,5 kr576,13 kr (16%)
14. apr. 20263.698,63 kr576,13 kr (18%)
18. mar. 20263.122,5 kr317,23 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret