Gå til hovedindhold

Maria Nila True Soft Trio Shampoo 350ml, Conditioner 300ml, Argan Oil 100ml - 750 ml

Maria NilaShampoo og balsamEAN: 7391681036307
Pris fra 147 krtil 365 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 218 kr (60% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Maria Nila True Soft Trio Shampoo 350ml, Conditioner 300ml, Argan Oil 100ml - 750 ml og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 147 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Maria Nila True Soft Shampoo 350ml
-30%147 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maria Nila True Soft Shampoo 350ml billede

Produktinformation

Maria Nila True Soft Shampoo 350mlMaria Nila True Soft Shampoo 350ml er din go-to løsning for at bekæmpe tørt og kruset hår. Denne shampoo er beriget med nærende arganolie, som effektivt fugter og plejer håret. Shampooen er designet til at styrke hårets n...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hårpleje
EAN: 7391681036307
Varenr.: 3202
Gå til HairOutlet
TrustScore 4 ud af 53,8
Maria Nila True Soft Shampoo, 350ml
-31%159 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maria Nila True Soft Shampoo, 350ml billede

Produktinformation

Maria Nila True Soft Shampoo: Denne shampoo er fugtgivende, der er egner sig til tørt og filtret hår. Shampooen tilføjer fugt og stykre til håret. Den indeholder arganoilie, der hindre krus og statisk elektricitet hvor den samtidig giver håret glans og b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maria Nila
Kategori: Fugtgivende shampoo
EAN: 7391681036307
Varenr.: 3217
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Maria Nila True Soft Shampoo, 350 ml.
-25%168 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maria Nila True Soft Shampoo, 350 ml. billede

Produktinformation

Maria Nila True Soft Shampoo, 350 ml er en fugtgivende shampoo, specielt udviklet til naturligt tørt hår, som har brug for ekstra blødhed og næring. Shampooen er beriget med udglattende arganolie, der tilfører fugt, styrke og glans, samtidig med at den re...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maria Nila
Kategori: Shampoo
EAN: 7391681036307
Varenr.: MNILA0030
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maria Nila True Soft Shampoo 350 ml
-25%171 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maria Nila True Soft Shampoo (350ml)
-25%171 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maria Nila True Soft Shampoo 350 ml
-25%171,75 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maria Nila True Soft Shampoo 350 ml.
194 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maria Nila - True Soft Shampoo - 350 ml
229 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
maria nila True Soft Shampoo 350 ml
229 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maria Nila True Soft Duo Shampoo 350ml, Conditioner 300ml - 650 ml
365 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maria Nila True Soft Trio Shampoo 350ml, Conditioner 300ml, Argan Oil 100ml - 750 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maria Nila True Soft Trio Shampoo 350ml, Conditioner 300ml, Argan Oil 100ml - 750 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1I Love Shampoo147 kr147 krKøb
2HairOutlet159 kr159 krKøb
3Brandshop168 kr168 krKøb
4Cocopanda DK171 kr171 krKøb
5Bangerhead DK171 kr171 krKøb
6NiceHair.dk171,75 kr171,75 krKøb
7Proshop DK194 kr233 krKøb
8BilligParfume.dk229 kr229 krKøb
9Lyko DK229 kr229 krKøb
10NordicFeel DK365 kr365 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maria Nila True Soft Trio Shampoo 350ml, Conditioner 300ml, Argan Oil 100ml - 750 ml

PriceData har fulgt prisen på Maria Nila True Soft Trio Shampoo 350ml, Conditioner 300ml, Argan Oil 100ml - 750 ml i 159 dage. Laveste pris i perioden er 141 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 147 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Maria Nila True Soft Trio Shampoo 350ml, Conditioner 300ml, Argan Oil 100ml - 750 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Maria Nila True Soft Trio Shampoo 350ml, Conditioner 300ml, Argan Oil 100ml - 750 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026147 kr12 kr (8%)
13. maj 2026159 kr12 kr (8%)
1. maj 2026147 kr12 kr (8%)
30. apr. 2026159 kr12 kr (8%)
2. mar. 2026147 kr6 kr (4%)
1. mar. 2026141 kr6 kr (4%)
28. feb. 2026147 kr4 kr (3%)
27. feb. 2026143 kr3 kr (2%)
26. feb. 2026146 kr1 kr (1%)
25. feb. 2026147 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret