Gå til hovedindhold

Maria Nila Head & Hair Heal Aloe Vera Hair Treatment Cream Mask, 50 ml (til kvinder)

Maria NilaShampoo og balsamAnti-inflammatorisk formulaIntensiv hårpleje til hovedbundsproblemerEAN: 7391681403031

Hurtigvirkende anti-inflammatorisk hårkur der behandler og forebygger hovedbundsproblemer samt skæl. Efterlader håret blødt og glansfuldt på 3 minutter. Læs mere

Pris fra 63 krtil 85 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 22 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60 kr 11. maj

Sammenlign priser på Maria Nila Head & Hair Heal Aloe Vera Hair Treatment Cream Mask, 50 ml (til kvinder) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maria Nila Head & Hair Heal Booster Masque 50ml
-26%63 kr
Før 85 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maria Nila C&S Booster Masque Head & Heal (50ml)
-26%63 kr
Før 85 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maria Nila Head & Heal Booster Masque 50 ml
-25%63,75 kr
Før 85 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Maria Nila Head & Heal Heal Booster Masque 50ml
-6%64,69 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maria Nila Head & Hair Heal Aloe Vera Hair Treatment Mask 50 ml
65 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maria Nila Head & Hair Heal Booster Masque - 50 ml
-15%69,7 kr
Før 82 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maria Nila Head & Hair Heal Aloe Vera Hair Treatment Cream Mask, 50 ml (til kvinder)
83 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maria Nila - Head & Hair Heal Booster Masque - 50 ml
85 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
maria nila Head & Heal Booster Masque 50 ml
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maria Nila Head & Hair Heal Aloe Vera Hair Treatment Cream Mask, 50 ml (til kvinder) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maria Nila Head & Hair Heal Aloe Vera Hair Treatment Cream Mask, 50 ml (til kvinder) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK63 kr63 krKøb
2Bangerhead DK63 kr63 krKøb
3NiceHair.dk63,75 kr63,75 krKøb
4I Love Shampoo64,69 kr64,69 krKøb
5Proshop DK65 kr104 krKøb
6NordicFeel DK69,7 kr69,7 krKøb
7CS MEGASTORE DK83 kr122 krKøb
8BilligParfume.dk85 kr85 krKøb
9Lyko DK85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Maria Nila Head & Hair Heal Booster Masque 50 ml

Maria Nila

Hurtigvirkende anti-inflammatorisk hårkur der behandler og forebygger hovedbundsproblemer samt skæl. Efterlader håret blødt og glansfuldt på 3 minutter.

• Intensiv hårpleje til hovedbundsproblemer
• Anti-inflammatorisk formula

Beskrivelse

Maria Nila Head & Hair Heal Booster Masque er en revolutionerende anti-inflammatorisk hårkur, specifikt udviklet til at behandle og forebygge hovedbundsproblemer samt skæl. Denne intensive booster-maske kombinerer effektivt en almindelig balsam og hårmaske i ét produkt og giver dit hår en salon-lignende behandling på kun 3 minutter. Beriget med beroligende Aloe Vera og nærende E-vitamin, lindrer masken irriteret hovedbund mens den efterlader håret utroligt blødt og strålende. Det unikke Color Guard Complex beskytter samtidig mod farvetab fra vask, styling og UV-stråler. Produktet stimulerer hårsækkene, fremmer hårvækst og reducerer hårtab takket være de aktive ingredienser Apigenin og peptider. Perfekt til dig der ønsker professionel hårpleje derhjemme eller på farten.

Specifikationer

Duft:Blomsterlig jasmin
Vegan:Ja
Volumen:50 ml
Hårtype:Alle hårtyper
Sulfatfri:Ja
Paraben-fri:Ja
Produkttype:Booster maske
Behandlingstid:3 minutter
Hovedbundsproblemer:Skæl og irritation

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe skal Maria Nila Heal Booster Masque virke i håret?

Masken skal kun virke i 3 minutter efter påføring i nyvasket hår, hvilket gør den perfekt til hurtig og effektiv behandling.

Kan produktet bruges på hovedbunden ved skæl og irritation?

Ja, masken er specielt udviklet til hovedbundsproblemer og kan påføres direkte på hovedbunden for at berolige irritation og behandle skæl.

Erstatter denne maske både balsam og almindelig hårkur?

Ja, Booster Masque fungerer som både balsam og intensiv hårkur i ét produkt, hvilket gør den ideel til rejser og daglig brug.

Er Maria Nila Head & Heal Booster Masque egnet til farvet hår?

Ja, produktet indeholder Color Guard Complex som beskytter mod farvetab fra vask, styling og UV-stråler, hvilket gør den perfekt til farvet hår.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maria Nila Head & Hair Heal Aloe Vera Hair Treatment Cream Mask, 50 ml (til kvinder)

PriceData har fulgt prisen på Maria Nila Head & Hair Heal Aloe Vera Hair Treatment Cream Mask, 50 ml (til kvinder) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 59,25 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 78,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 63 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Maria Nila Head & Hair Heal Aloe Vera Hair Treatment Cream Mask, 50 ml (til kvinder). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Maria Nila Head & Hair Heal Aloe Vera Hair Treatment Cream Mask, 50 ml (til kvinder) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202663 kr1,69 kr (3%)
17. maj 202664,69 kr4,69 kr (8%)
11. maj 202660 kr4,69 kr (7%)
6. maj 202664,69 kr
2. maj 202664 kr
1. maj 202664,69 kr
30. apr. 202665 kr
29. apr. 202664,69 kr
27. apr. 202664 kr
23. apr. 202664,69 kr3,79 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret