Gå til hovedindhold

Maria Nila Cream Heat Spray Duo 2x150ml Heat Protection - 300 ml

Maria NilaHårplejeColour Guard ComplexVarmebeskyttelse og hårplejeEAN: 7391681038509

Varmebeskyttende cremespray der genopbygger skadet hår, modvirker spaltede spidser og beskytter mod varme fra stylingredskaber. 100% vegansk. Læs mere

Pris fra 155 krtil 356,3 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 201,3 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 146 kr 21. maj

Sammenlign priser på Maria Nila Cream Heat Spray Duo 2x150ml Heat Protection - 300 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 155 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HairOutlet
TrustScore 4 ud af 53,8
Maria Nila Cream Heat Spray, 150 ml
-30%155 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Maria Nila Cream Heat Spray 150 ml
159 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maria Nila Cream Heat Spray 150 ml
-25%164 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maria Nila Cream Heat Spray (150ml)
-25%164 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maria Nila Cream Heat Spray 150 ml
-25%164,25 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maria Nila - Cream Heat Spray - 150 ml
219 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
maria nila Style&Finish Cream Heat Spray
219 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maria Nila Cream Heat Spray Duo 2x150ml Heat Protection - 300 ml
356,3 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maria Nila Cream Heat Spray Duo 2x150ml Heat Protection - 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maria Nila Cream Heat Spray Duo 2x150ml Heat Protection - 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HairOutlet155 kr155 krKøb
2Beautycos DK159 kr188 krKøb
3Cocopanda DK164 kr164 krKøb
4Bangerhead DK164 kr164 krKøb
5NiceHair.dk164,25 kr164,25 krKøb
6BilligParfume.dk219 kr219 krKøb
7Lyko DK219 kr219 krKøb
8NordicFeel DK356,3 kr356,3 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Maria Nila Cream Heat Spray 150 ml

Maria Nila

Varmebeskyttende cremespray der genopbygger skadet hår, modvirker spaltede spidser og beskytter mod varme fra stylingredskaber. 100% vegansk.

• Varmebeskyttelse og hårpleje
• Colour Guard Complex

Beskrivelse

Maria Nila Cream Heat Spray er en nærende varmebeskyttende cremespray der genopbygger skadet hår og modvirker spaltede spidser. Sprayen beskytter effektivt mod varmeskader fra føntørring, glattejern og krøllejern, samtidig med at den tilfører håret glans og blødgør det. Indeholder Colour Guard Complex som beskytter håret og hårfarven mod UV-stråling og frie radikaler. Formlen er beriget med solsikkeekstrakt og proteiner som plejer og styrker håret. Produktet er 100% vegansk og fri for sulfater og parabener, og emballagen er CO2-kompenseret. Perfekt til alle hårtyper der ønsker effektiv varmebeskyttelse med samtidig pleje.

Specifikationer

hårtype:Alle hårtyper
emballage:CO2-kompenseret
egenskaber:Varmebeskyttelse, farvebeskyttelse, mod spaltede spidser, glansgivende
størrelse:150 ml
ingredienser:100% vegansk, sulfatfri, parabenfri
uv_beskyttelse:Ja

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Beskytter Maria Nila Cream Heat Spray mod alle varmeredskaber?

Ja, sprayen beskytter effektivt mod varmeskader fra føntørrer, glattejern, krøllejern og andre varmeredskaber op til høje temperaturer.

Er produktet egnet til farvet hår?

Ja, produktet indeholder Colour Guard Complex som specifikt beskytter hårfarven mod falmning og reducerer farvetab fra UV-stråling og varmestyling.

Hvordan anvendes Cream Heat Spray korrekt?

Spray et tyndt lag i håndklædetørt hår før føntørring og varmestyling. Fordel jævnt fra midten af håret og ned mod spidserne.

Kan produktet bruges dagligt?

Ja, produktet er mildt og kan bruges dagligt. Det plejer og genopbygger håret ved hver anvendelse uden at tynge håret ned.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maria Nila Cream Heat Spray Duo 2x150ml Heat Protection - 300 ml

PriceData har fulgt prisen på Maria Nila Cream Heat Spray Duo 2x150ml Heat Protection - 300 ml i 172 dage. Laveste pris i perioden er 134,35 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 155 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Maria Nila Cream Heat Spray Duo 2x150ml Heat Protection - 300 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Maria Nila Cream Heat Spray Duo 2x150ml Heat Protection - 300 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026155 kr9 kr (6%)
21. maj 2026146 kr9 kr (6%)
20. maj 2026155 kr9 kr (6%)
5. maj 2026146 kr9 kr (6%)
3. maj 2026155 kr9 kr (6%)
21. apr. 2026146 kr13 kr (8%)
20. apr. 2026159 kr13 kr (9%)
12. mar. 2026146 kr13 kr (8%)
11. mar. 2026159 kr13 kr (9%)
17. feb. 2026146 kr11,65 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret