Gå til hovedindhold

Marcus Jason Herre Jeans - Rough Dry Blue - 32/34

MarcusBukserEAN: 5715394537487
Pris fra 250 krtil 299,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 49,95 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Marcus Jason Herre Jeans - Rough Dry Blue - 32/34 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 250 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dansk - vi klæ´r familien på
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Marcus Jason Herre Jeans - Rough Dry Blue - 32/34
250 kr
Til butik
Marcus Jason Herre Jeans - Rough Dry Blue - 32/34 billede

Produktinformation

Marcus Jason herre jeans.Klassiske blå denim jeans loose fit. De smarte jeans er designet med bæltestropper i linningen, fem lommer samt knap - og lynlåslukning.

Produktspecifikationer

Mærke: Marcus
Kategori: Jeans
Farve: Rough Dry Blue
Størrelse: 32/34
EAN: 5715394537487
Varenr.: 1040265-rough-dry-blue-140
Gå til Marcus.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Marcus - Jason 2240 Jeans - Herre - 32/34
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Marcus Jason Herre Jeans - Rough Dry Blue - 32/34 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Marcus Jason Herre Jeans - Rough Dry Blue - 32/34 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dansk - vi klæ´r familien på250 kr250 krKøb
2Marcus.dk299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Marcus Jason Herre Jeans - Rough Dry Blue - 32/34

PriceData har fulgt prisen på Marcus Jason Herre Jeans - Rough Dry Blue - 32/34 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 250 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 300 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 274 kr.

Den nuværende pris på 250 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Marcus Jason Herre Jeans - Rough Dry Blue - 32/34. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Marcus Jason Herre Jeans - Rough Dry Blue - 32/34 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026250 kr49,95 kr (17%)
13. maj 2026299,95 kr49,95 kr (20%)
29. apr. 2026250 kr49,95 kr (17%)
28. apr. 2026299,95 kr49,95 kr (20%)
21. apr. 2026250 kr49,95 kr (17%)
20. apr. 2026299,95 kr49,95 kr (20%)
18. apr. 2026250 kr49,95 kr (17%)
17. apr. 2026299,95 kr49,95 kr (20%)
29. mar. 2026250 kr49,95 kr (17%)
28. mar. 2026299,95 kr49,95 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret