Gå til hovedindhold

Mappe - Pokemon - ME02 - Mega Evolution: Phantasmal Flames - Album - 4-Pocket (Holder 80 kort + 4 Oversized kort) UltraPro #16087

PokemonEAN: 0074427160876
Pris fra 53,26 krtil 99 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 45,74 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mappe - Pokemon - ME02 - Mega Evolution: Phantasmal Flames - Album - 4-Pocket (Holder 80 kort + 4 Oversized kort) UltraPro #16087 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 53.26 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pokémon Mega Evolution Phantasmal Flames 4-Pocket Portfolio
53,26 kr
Til butik
Pokémon Mega Evolution Phantasmal Flames 4-Pocket Portfolio billede

Produktspecifikationer

Mærke: Ultra Pro
Kategori: Tilbehør til TCG/samlekort
Farve: 1
Artikel nr.: ULT16087
EAN: 0074427160876
Varenr.: 25203551
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pokemon TCG Portfolio 4-P Mega Gengar & Mega Heracross
55 kr
Til butik
Pokemon TCG Portfolio 4-P Mega Gengar & Mega Heracross billede

Produktinformation

Hver mappe kan rumme og beskytte op til 40 kort i standardstørrelse enkeltvis og 80 kort dobbelt i arkivegnede polypropylensider. Der er også sider i midten af mappen til opbevaring af op til 4 store Pokémon-kort.

Produktspecifikationer

Mærke: Pokemon
Kategori: Pokemon
EAN: 0074427160876
Varenr.: 3447424
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Mappe - Pokemon - ME02 - Mega Evolution: Phantasmal Flames - Album - 4-Pocket (Holder 80 kort + 4 Oversized kort) UltraPro #16087
-25%59,95 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mappe - Pokemon - ME02 - Mega Evolution: Phantasmal Flames - Album - 4-Pocket (Holder 80 kort + 4 Oversized kort) UltraPro #16087 billede

Produktinformation

Her finder du en flot mappe til at opbevare dine Pokémon-kort i!. . Mappen kan indeholde op til 80 kort på tværs af 10 sider med mappelommer - hver side indeholder 4 lommer med plads til ét kort der vender hver vej!

Produktspecifikationer

Kategori: Kortmapper
EAN: 0074427160876
Varenr.: 355583
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Pokemon Trading Card Phantasmal Flames 4-Pocket Portfolio
79 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Pokémon Portfolio 4-P - Mega Evolution ME02 (ULT16087)
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mappe - Pokemon - ME02 - Mega Evolution: Phantasmal Flames - Album - 4-Pocket (Holder 80 kort + 4 Oversized kort) UltraPro #16087 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mappe - Pokemon - ME02 - Mega Evolution: Phantasmal Flames - Album - 4-Pocket (Holder 80 kort + 4 Oversized kort) UltraPro #16087 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK53,26 kr92,26 krKøb
2Proshop.dk55 kr55 krKøb
3Kelz0r.dk59,95 kr59,95 krKøb
4CompuMail DK79 kr79 krKøb
5Teknikproffset DK99 kr148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mappe - Pokemon - ME02 - Mega Evolution: Phantasmal Flames - Album - 4-Pocket (Holder 80 kort + 4 Oversized kort) UltraPro #16087

PriceData har fulgt prisen på Mappe - Pokemon - ME02 - Mega Evolution: Phantasmal Flames - Album - 4-Pocket (Holder 80 kort + 4 Oversized kort) UltraPro #16087 i 166 dage. Laveste pris i perioden er 53,26 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 59,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 53,26 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Mappe - Pokemon - ME02 - Mega Evolution: Phantasmal Flames - Album - 4-Pocket (Holder 80 kort + 4 Oversized kort) UltraPro #16087. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Mappe - Pokemon - ME02 - Mega Evolution: Phantasmal Flames - Album - 4-Pocket (Holder 80 kort + 4 Oversized kort) UltraPro #16087 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202653,26 kr5,74 kr (10%)
5. feb. 202659 kr
20. dec. 202559,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret