Gå til hovedindhold

Erik Færgemann A/S Manometer Ø 63 mm ned, 1/4, 0-16 barrf-hus m/glycerin, m/dæmper

Erik Færgemann A/SSanitetEAN: 5707157748797
Pris fra 140 krtil 141 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 122 kr 27. maj

Sammenlign priser på Manometer Ø 63 mm ned, 1/4, 0-16 barrf-hus m/glycerin, m/dæmper og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 140 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Manometer 1/4xø63 0-16 bar, nedadrettet studs med glycerin
140 kr
Til butik
Manometer 1/4xø63 0-16 bar, nedadrettet studs med glycerin billede

Produktinformation

Manometer 1/4xØ63 0-16 bar, nedadrettet, rustfrit hus og MS-studs m/glycerin

Produktspecifikationer

Mærke: Færgemann
Kategori: Produkter UG 3
EAN: 5707157748797
Varenr.: 60782
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Manometer Ø 63 mm ned, 1/4, 0-16 barrf-hus m/glycerin, m/dæmper
141 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Manometer Ø 63 mm ned, 1/4, 0-16 barrf-hus m/glycerin, m/dæmper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Manometer Ø 63 mm ned, 1/4, 0-16 barrf-hus m/glycerin, m/dæmper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk140 kr140 krKøb
2CS MEGASTORE DK141 kr180 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Manometer Ø 63 mm ned, 1/4, 0-16 barrf-hus m/glycerin, m/dæmper

PriceData har fulgt prisen på Manometer Ø 63 mm ned, 1/4, 0-16 barrf-hus m/glycerin, m/dæmper i 162 dage. Laveste pris i perioden er 122 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 163 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 140 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Manometer Ø 63 mm ned, 1/4, 0-16 barrf-hus m/glycerin, m/dæmper. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Manometer Ø 63 mm ned, 1/4, 0-16 barrf-hus m/glycerin, m/dæmper de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026140 kr12 kr (9%)
30. maj 2026128 kr6 kr (5%)
27. maj 2026122 kr12 kr (9%)
26. maj 2026134 kr12 kr (10%)
23. maj 2026122 kr41 kr (25%)
22. maj 2026163 kr41 kr (34%)
8. maj 2026122 kr12 kr (9%)
7. maj 2026134 kr12 kr (10%)
30. apr. 2026122 kr12 kr (9%)
29. apr. 2026134 kr12 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret