Gå til hovedindhold

Mancera - French Riviera Eau de Parfum - 120 ml

ManceraParfume og eau de cologneEAN: 3760265194230
Pris fra 606 krtil 1.249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 643 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mancera - French Riviera Eau de Parfum - 120 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 606 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mancera French Riviera EDP U 120 ml
606 kr
Til butik
Mancera French Riviera EDP U 120 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Mancera
Kategori: Eau de Parfume til mænd
Farve: 1
Artikel nr.: 3760265194230
EAN: 3760265194230
Varenr.: 9536868
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mancera - French Riviera Eau de Parfum - 120 ml
-39%795 kr
Før 1.295 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mancera French Riviera EdP (120 ml)
-0%1.249 kr
Før 1.255 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mancera French Riviera EdP (120 ml) billede

Produktinformation

Duften af iodin suser hen over bjergskråningerne i Esterel, og højdernes friskhed inviterer dem selv til kystlinjen badet af middelhavssolen. French Riviera er en invitation til det franske begreb ""farniente"", når hjerte og tid næsten slår og står stille. Skaberen og hans datter, forelsket i dette stykke land fanget mellem havet og bjergene, deler livets glæder og ferieminder. DUFTFAMILIE: AMBER / VANILJE TOPNOTER: Mandarin, Appelsin, Citron, Ingefær & Peber. HJERTENOTER: Saltvand, Iodin, Tiareblomster, Mimosablomster, Fyrtræ & Vetiver. BUNDNOTER: Amber, Havsalt & Hvid Musk. Om Mancera: Mancera kombinerer vestlige og østlige påvirkninger med fransk raffinement i skabelsen af ekstraordinære, tidsløse parfumer. I et unikt samarbejde mellem far og datter orkestrerer Mancera en visuel og duftende dans, der tager dig med på en rejse til fjerne lande, hvor myter opstår og fremtiden formes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mancera
Kategori: Eau de Parfum Unisex
0
Artikel nr.: MAN94230
EAN: 3760265194230
Varenr.: B098100
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Mancera French Riviera Eau de Parfum 120 ml
1.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mancera - French Riviera Eau de Parfum - 120 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mancera - French Riviera Eau de Parfum - 120 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK606 kr645 krKøb
2BilligParfume.dk795 kr795 krKøb
3Bangerhead DK1.249 kr1.249 krKøb
4Lyko DK1.249 kr1.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mancera - French Riviera Eau de Parfum - 120 ml

PriceData har fulgt prisen på Mancera - French Riviera Eau de Parfum - 120 ml i 178 dage. Laveste pris i perioden er 606 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 905 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 758 kr.

Den nuværende pris på 606 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Mancera - French Riviera Eau de Parfum - 120 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Mancera - French Riviera Eau de Parfum - 120 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026606 kr148 kr (20%)
25. maj 2026754 kr53 kr (8%)
21. maj 2026701 kr1 kr (0%)
19. maj 2026702 kr1 kr (0%)
18. maj 2026703 kr1 kr (0%)
15. maj 2026704 kr1 kr (0%)
13. maj 2026705 kr1 kr (0%)
12. maj 2026706 kr1 kr (0%)
9. maj 2026707 kr1 kr (0%)
7. maj 2026708 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret