Gå til hovedindhold

easykit Mal Bordskånere - Str. 15,5x15,5 Cm - Assorterede Farver

easykitVæg- og vinduesdekorationEAN: 5707167841631
Pris fra 1.239,95 krtil 1.695 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 455,05 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mal Bordskånere - Str. 15,5x15,5 Cm - Assorterede Farver og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1239.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Mal Bordskånere - Str. 15,5x15,5 Cm - Assorterede Farver
1.239,95 kr
Til butik
Mal Bordskånere - Str. 15,5x15,5 Cm - Assorterede Farver billede

Produktinformation

Dette kreative sæt giver dig mulighed for at lave dine helt egne bordskånere med farverige og...

Produktspecifikationer

Mærke: easykit
Kategori: kreativ hobby|diy sæt|diy bordskånere
EAN: 5707167841631
Varenr.: 615277
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Mal bordskånere, ass. farver, str. 15,5x15,5 cm, 1 sæt
-22%1.244 kr
Før 1.605 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mal bordskånere, ass. farver, str. 15,5x15,5 cm, 1 sæt billede

Produktinformation

Materialesæt til 30 stk. bordskånere, der dekoreres med glas- og porcelænstusch Indhold: 30 stk. bordskånere med korkramme og 12 stk. dækkende og 12 stk. glitter glas- og porcelænstusch i ass. farver. (Tørres et døgn og fikseres uden ramme 40 min. i alm.

Produktspecifikationer

Mærke: EasyKit
Kategori: Bordskåner til dekoration
EAN: 5707167841631
Varenr.: 5707167841631
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Mal bordskånere, 15x15 cm, 30 stk
1.695 kr
Til butik
Mal bordskånere, 15x15 cm, 30 stk billede

Produktinformation

Materialesæt med materialer til 30 stk. bordskånere dekoreret med glas- og porcelænstusch. Indhold: 30 stk. bordskånere med korkramme og 12 stk. dækkende og 12 stk. glitter glas- og porcelænstusch i ass. farver. Str. 15 x 15 cm. Kaklerne skal tørre i ca.

Produktspecifikationer

Kategori: Porcelæn og glas
EAN: 5707167841631
Varenr.: 4654064

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mal Bordskånere - Str. 15,5x15,5 Cm - Assorterede Farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mal Bordskånere - Str. 15,5x15,5 Cm - Assorterede Farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk1.239,95 kr1.239,95 krKøb
2Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby1.244 kr1.244 krKøb
3Nova Nordic A/S1.695 kr1.695 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mal Bordskånere - Str. 15,5x15,5 Cm - Assorterede Farver

PriceData har fulgt prisen på Mal Bordskånere - Str. 15,5x15,5 Cm - Assorterede Farver i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.239,95 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.695 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.435 kr.

Den nuværende pris på 1.239,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Mal Bordskånere - Str. 15,5x15,5 Cm - Assorterede Farver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Mal Bordskånere - Str. 15,5x15,5 Cm - Assorterede Farver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.239,95 kr4,05 kr (0%)
28. maj 20261.244 kr4,05 kr (0%)
23. maj 20261.239,95 kr90 kr (7%)
1. maj 20261.329,95 kr365,05 kr (22%)
30. apr. 20261.695 kr436 kr (35%)
5. apr. 20261.259 kr436 kr (26%)
4. apr. 20261.695 kr436 kr (35%)
14. mar. 20261.259 kr181 kr (13%)
7. mar. 20261.440 kr81 kr (6%)
4. mar. 20261.359 kr336 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret