Gå til hovedindhold

Makulator Leitz IQ AutoFeed OfficePro 600 krydsmakulering 4x28 mm (P-4)

LeitzMakuleringsmaskinerEAN: 4002432124145
Pris fra 14.156,25 krtil 17.874 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3.717,75 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11.931 kr 15. maj

Sammenlign priser på Makulator Leitz IQ AutoFeed OfficePro 600 krydsmakulering 4x28 mm (P-4) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14156.25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Makulator Leitz IQ Autofeed Office Pro 600 P4 110 Liter
14.156,25 kr
Til butik
Makulator Leitz IQ Autofeed Office Pro 600 P4 110 Liter billede

Produktinformation

Produktinfo: Mærke: Leitz Model: IQ AutoFeed Office Pro 600 Sikkerhedsniveau: P4 Makuleringstype: Krydsmakulering Arkkapacitet: 600 A4 sider Beholder i liter: 110 liter Drifttid: 240 minutter Støjniveau: 55 db 3 hurtige: Tømningssensor, der afvarer når be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Makulatorer
Farve: Hvid/Grå
Størrelse: M65
EAN: 4002432124145
Varenr.: 80170000
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makulator Leitz IQ AutoFeed OfficePro 600 krydsmakulering 4x28 mm (P-4)
14.321 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Makulator IQ Autofeed Office Pro 600 Automatisk P4
14.342 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Makulator Leitz IQ AutoFeed OfficePro 600 P4
14.482,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Leitz Iq Autofeed Office Pro 600 P4
17.874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makulator Leitz IQ AutoFeed OfficePro 600 krydsmakulering 4x28 mm (P-4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makulator Leitz IQ AutoFeed OfficePro 600 krydsmakulering 4x28 mm (P-4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hertels Boresko14.156,25 kr14.156,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK14.321 kr14.520 krKøb
3Proshop DK14.342 kr14.342 krKøb
4Officely.dk14.482,95 kr14.482,95 krKøb
5Dustin DK17.874 kr18.372,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makulator Leitz IQ AutoFeed OfficePro 600 krydsmakulering 4x28 mm (P-4)

PriceData har fulgt prisen på Makulator Leitz IQ AutoFeed OfficePro 600 krydsmakulering 4x28 mm (P-4) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 11.931 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 15.698 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13.285 kr.

Den nuværende pris på 14.156,25 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 89 prisændringer for Makulator Leitz IQ AutoFeed OfficePro 600 krydsmakulering 4x28 mm (P-4). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 89 prisændringer for Makulator Leitz IQ AutoFeed OfficePro 600 krydsmakulering 4x28 mm (P-4) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202614.156,25 kr121,25 kr (1%)
20. maj 202614.035 kr1.095 kr (8%)
19. maj 202612.940 kr552 kr (4%)
16. maj 202612.388 kr457 kr (4%)
15. maj 202611.931 kr457 kr (4%)
14. maj 202612.388 kr295 kr (2%)
13. maj 202612.093 kr80 kr (1%)
11. maj 202612.013 kr1 kr (0%)
9. maj 202612.014 kr889 kr (7%)
7. maj 202612.903 kr727 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret