Gå til hovedindhold

Biogan Makrel i Øko tomat sovs, fanget bæredygtig Spanien - 120 gr - Pan do Mar - DISCOUNT PRIS

Pris fra 46 krtil 53,31 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 7,31 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Makrel i Øko tomat sovs, fanget bæredygtig Spanien - 120 gr - Pan do Mar - DISCOUNT PRIS og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Makrel i Øko tomat sovs, fanget bæredygtig Spanien - 120 gr - Pan do Mar - DISCOUNT PRIS
46 kr
Til butik
Makrel i Øko tomat sovs, fanget bæredygtig Spanien - 120 gr - Pan do Mar - DISCOUNT PRIS billede

Produktspecifikationer

Mærke: Biogan
Kategori: Fiske Konserves
EAN: 8412439285248
Varenr.: B-4315
Gå til Organic Beauty Supply
TrustScore 5 ud af 54,7
biogan - Pan do Mar - Makrel i økologisk olivenolie & tomatsauce
49,95 kr
Til butik
biogan - Pan do Mar - Makrel i økologisk olivenolie & tomatsauce billede

Produktinformation

Fangst af makrellen foregår efter en bæredygtig hensigt, hvor arten forbliver i balance. Makrellerne pakkes i BPA-fri emballage og er lagt i økologisk olivenolie og tomatsauce. Det er værd at bemærke, at fisken også i produktionsprocessen behandles skånso...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: biogan
Kategori: Fisk
EAN: 8412439285248
Varenr.: 4085
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Makrel i tomatsovs - 120 gram
52,95 kr
Til butik
Gå til Løvegården
TrustScore 5 ud af 54,8
Makrel i økologisk tomatsauce
53,31 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makrel i Øko tomat sovs, fanget bæredygtig Spanien - 120 gr - Pan do Mar - DISCOUNT PRIS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makrel i Øko tomat sovs, fanget bæredygtig Spanien - 120 gr - Pan do Mar - DISCOUNT PRIS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Økologisk-Supermarked46 kr46 krKøb
2Organic Beauty Supply49,95 kr49,95 krKøb
3Duft og Natur52,95 kr52,95 krKøb
4Løvegården53,31 kr53,31 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makrel i Øko tomat sovs, fanget bæredygtig Spanien - 120 gr - Pan do Mar - DISCOUNT PRIS

PriceData har fulgt prisen på Makrel i Øko tomat sovs, fanget bæredygtig Spanien - 120 gr - Pan do Mar - DISCOUNT PRIS i 182 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 46 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Makrel i Øko tomat sovs, fanget bæredygtig Spanien - 120 gr - Pan do Mar - DISCOUNT PRIS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Makrel i Øko tomat sovs, fanget bæredygtig Spanien - 120 gr - Pan do Mar - DISCOUNT PRIS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202646 kr4,25 kr (10%)
30. maj 202641,75 kr2,75 kr (7%)
16. apr. 202639 kr2,75 kr (7%)
14. apr. 202641,75 kr2,75 kr (7%)
8. mar. 202639 kr2,75 kr (7%)
7. mar. 202641,75 kr2,75 kr (7%)
1. mar. 202639 kr2,75 kr (7%)
28. feb. 202641,75 kr2,75 kr (7%)
16. feb. 202639 kr2,75 kr (7%)
15. feb. 202641,75 kr2,75 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret