Gå til hovedindhold

Makita XGT ML007G LED lommelygte/spotlight - 40 V

MakitaRedskaberEAN: 0088381762342
Pris fra 426 krtil 1.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.073 kr (72% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Makita XGT ML007G LED lommelygte/spotlight - 40 V og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 426 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita XGT ML007G Flashlight/spotlight
426 kr
Til butik
Makita XGT ML007G Flashlight/spotlight billede

Produktinformation

Makita XGT ML007G - Flashlight/spotlight - LED

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: ML007G
EAN: 0088381762342
Varenr.: 1000686458
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita ML007G LED Work Light
426 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita XGT ML007G - Flashlight/spotlight - LED
463 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Makita XGT ML007G LED lommelygte/spotlight - 40 V
-55%489 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Makita XGT ML007G LED lommelygte/spotlight - 40 V
-54%509 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita XGT ML007G Flashlight/spotlight
519 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita LED-lampe XGT - ML007G
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita XGT ML007G LED lommelygte/spotlight - 40 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita XGT ML007G LED lommelygte/spotlight - 40 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK426 kr426 krKøb
2Proshop DK426 kr465 krKøb
3CS MEGASTORE DK463 kr502 krKøb
4Boligcenter DK489 kr489 krKøb
5Vivas DK509 kr578 krKøb
6Ultrashop519 kr519 krKøb
7Homeshop DK1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita XGT ML007G LED lommelygte/spotlight - 40 V

PriceData har fulgt prisen på Makita XGT ML007G LED lommelygte/spotlight - 40 V i 185 dage. Laveste pris i perioden er 426 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 1.141 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 711 kr.

Den nuværende pris på 426 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Makita XGT ML007G LED lommelygte/spotlight - 40 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Makita XGT ML007G LED lommelygte/spotlight - 40 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026426 kr34 kr (7%)
20. maj 2026460 kr4 kr (1%)
19. maj 2026464 kr1 kr (0%)
18. maj 2026463 kr2 kr (0%)
17. maj 2026461 kr1 kr (0%)
15. maj 2026460 kr3 kr (1%)
14. maj 2026463 kr2 kr (0%)
11. maj 2026461 kr2 kr (0%)
10. maj 2026463 kr3 kr (1%)
9. maj 2026460 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret