Gå til hovedindhold

Makita PF0410 dykpumpe - nedsænkningsdybde 5 m

MakitaDykpumperEAN: 4002829831540
Pris fra 540 krtil 896,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 356,25 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 535 kr 29. maj

Sammenlign priser på Makita PF0410 dykpumpe - nedsænkningsdybde 5 m og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 540 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita PF0410
540 kr
Til butik
Makita PF0410 billede

Produktinformation

Makita PF0410 undervandspumpe 5 m

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: DykTrykpumper
Artikel nr.: PF0410
EAN: 4002829831540
Varenr.: 2835139
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita PF0410 undervandspumpe 5 m
542 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita PF0410, Sort, Blå, 5 m, 5 m
584 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Makita PF0410 dykpumpe - nedsænkningsdybde 5 m
-2%649 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Makita PF0410 dykpumpe - nedsænkningsdybde 5 m
-1%669 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita Dykpumpe - Snavset Vand - PF0410
699 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DYKPUMPE - SNAVSET VAND
826,73 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dykpumpe - snavset vand
896,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita PF0410 dykpumpe - nedsænkningsdybde 5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita PF0410 dykpumpe - nedsænkningsdybde 5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK540 kr579 krKøb
2CompuMail DK542 kr542 krKøb
3CS MEGASTORE DK584 kr623 krKøb
4Boligcenter DK649 kr649 krKøb
5Vivas DK669 kr748 krKøb
6Homeshop DK699 kr699 krKøb
7EL-GROSSISTEN826,73 kr826,73 krKøb
8MaintainIt896,25 kr896,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita PF0410 dykpumpe - nedsænkningsdybde 5 m

PriceData har fulgt prisen på Makita PF0410 dykpumpe - nedsænkningsdybde 5 m i 164 dage. Laveste pris i perioden er 535 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 591 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 555 kr.

Den nuværende pris på 540 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Makita PF0410 dykpumpe - nedsænkningsdybde 5 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Makita PF0410 dykpumpe - nedsænkningsdybde 5 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026540 kr2 kr (0%)
30. maj 2026542 kr7 kr (1%)
29. maj 2026535 kr1 kr (0%)
28. maj 2026536 kr4 kr (1%)
27. maj 2026540 kr4 kr (1%)
25. maj 2026536 kr4 kr (1%)
6. maj 2026540 kr1 kr (0%)
5. maj 2026541 kr1 kr (0%)
3. maj 2026540 kr3 kr (1%)
2. maj 2026543 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret