Gå til hovedindhold

Makita LXT ADP05 - Powerbank - 4.2 A - 2 output-stikforbindelser (2 x USB)

MakitaRedskaberEAN: 0088381806954
Pris fra 162 krtil 349,95 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 187,95 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Makita LXT ADP05 - Powerbank - 4.2 A - 2 output-stikforbindelser (2 x USB) og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 162 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita LXT ADP05 Powerbank 2xUSB-A Blå
162 kr
Til butik
Makita LXT ADP05 Powerbank 2xUSB-A Blå billede

Produktinformation

Makita LXT ADP05 - Powerbank - 4.2 A - 2 output-stikforbindelser (2 x USB)

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: DECADP05
EAN: 0088381806954
Varenr.: 1000636049
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita LXT ADP05 - Powerbank - 4.2 A - 2 output-stikforbindelser (2 x USB)
166 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita ADP05 - Powerbank Adapter for USB
166 kr
Til butik
Makita ADP05 - Powerbank Adapter for USB billede

Produktinformation

Powerbank, 4.2 A, 2 output-stikforbindelser (2 x USB) Powerbank til 18V batterier, med 5V / 2 x 2,1Amp. USB udgang og afbryder knap. Forvandl dit Makita lithium-ion-batteri til en opladningsport med den 18 V LXT lithium-ion trådløse strømkilde. Monter ADP05 på dit kompatible Makita lithium-ion batteri, og du får to USB-opladningsporte. Hver USB-port leverer 2,1 A output. Den indbyggede klips fastgøres til et bælte eller et hylster med gummibetræk for forbedret holdbarhed.

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Akku Lader
Artikel nr.: DEBADP05
EAN: 0088381806954
Varenr.: 2574258
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Makita LXT ADP05 Powerbank Blue
194 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Powerbank Makita LXT ADP05 - blå, 2 x USB, 4,2 A
-13%199 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerbank Makita LXT ADP05 - blå, 2 x USB, 4,2 A
-12%219 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita LXT ADP05 Powerbank 2xUSB-A Blå
229 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita USB Powerbank adapter
267 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Makita USB Powerbank adapter
269 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Makita USB Powerbank adapter
269 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Makita USB Powerbank adapter
285 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita USB Powerbank adapter
295 kr
Til butik
Gå til Homeshop.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita POWERBANK ADAPTER FOR USB - DECADP05
349,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita LXT ADP05 - Powerbank - 4.2 A - 2 output-stikforbindelser (2 x USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita LXT ADP05 - Powerbank - 4.2 A - 2 output-stikforbindelser (2 x USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK162 kr162 krKøb
2CS MEGASTORE DK166 kr205 krKøb
3Proshop DK166 kr205 krKøb
4Teknikproffset DK194 kr243 krKøb
5Boligcenter DK199 kr199 krKøb
6Vivas DK219 kr288 krKøb
7Ultrashop229 kr229 krKøb
8LavprisVærktøj267 kr267 krKøb
9Greenline269 kr269 krKøb
10LavprisEl269 kr269 krKøb
11BilligVVS DK285 kr285 krKøb
12LavprisVVS295 kr295 krKøb
13Homeshop.dk349,95 kr349,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita LXT ADP05 - Powerbank - 4.2 A - 2 output-stikforbindelser (2 x USB)

PriceData har fulgt prisen på Makita LXT ADP05 - Powerbank - 4.2 A - 2 output-stikforbindelser (2 x USB) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 182 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 169 kr.

Den nuværende pris på 162 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Makita LXT ADP05 - Powerbank - 4.2 A - 2 output-stikforbindelser (2 x USB). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Makita LXT ADP05 - Powerbank - 4.2 A - 2 output-stikforbindelser (2 x USB) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026162 kr3 kr (2%)
22. maj 2026165 kr3 kr (2%)
14. maj 2026162 kr3 kr (2%)
13. maj 2026165 kr3 kr (2%)
25. apr. 2026162 kr4 kr (2%)
19. apr. 2026166 kr15 kr (8%)
13. apr. 2026181 kr5 kr (3%)
1. apr. 2026176 kr5 kr (3%)
31. mar. 2026181 kr2 kr (1%)
29. mar. 2026179 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret