Gå til hovedindhold

Makita Impact Black - Sokkeladapter - 1/2 - square - sekskantet - længde: 50 mm

MakitaRedskaberEAN: 0088381540001
Pris fra 23 krtil 59 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Makita Impact Black - Sokkeladapter - 1/2 - square - sekskantet - længde: 50 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita Impact Black - Sokkeladapter - 1/2 - square - sekskantet - længde: 50 mm
23 kr
Til butik
Makita Impact Black - Sokkeladapter - 1/2 - square - sekskantet - længde: 50 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Bits & Borsæt
Farve: 5
Artikel nr.: MB-66874
EAN: 0088381540001
Varenr.: 21897232
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita Adapter Impact Black 1/2" 50 mm B-66874
23 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita Impact Black Sokkeladapter Skruetrækker Sekskantet
24 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita Impact Black Sokkeladapter Skruetrækker Sekskantet
39 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bitadapter 1/2" firkant til 1/4" sekskant - Makita Impact Black, 50 mm
39 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bitadapter 1/2" firkant til 1/4" sekskant - Makita Impact Black, 50 mm
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita Impact Black - Sokkeladapter - 1/2 - square - sekskantet - længde: 50 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita Impact Black - Sokkeladapter - 1/2 - square - sekskantet - længde: 50 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK23 kr62 krKøb
2Proshop DK23 kr62 krKøb
3CompuMail DK24 kr24 krKøb
4Ultrashop39 kr39 krKøb
5Boligcenter DK39 kr39 krKøb
6Vivas DK59 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita Impact Black - Sokkeladapter - 1/2 - square - sekskantet - længde: 50 mm

PriceData har fulgt prisen på Makita Impact Black - Sokkeladapter - 1/2 - square - sekskantet - længde: 50 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 18 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Makita Impact Black - Sokkeladapter - 1/2 - square - sekskantet - længde: 50 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Makita Impact Black - Sokkeladapter - 1/2 - square - sekskantet - længde: 50 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202623 kr1 kr (4%)
20. maj 202624 kr3 kr (11%)
14. maj 202627 kr2 kr (8%)
1. maj 202625 kr1 kr (4%)
22. apr. 202624 kr5 kr (17%)
11. apr. 202629 kr1 kr (4%)
10. apr. 202628 kr2 kr (8%)
9. apr. 202626 kr1 kr (4%)
8. apr. 202625 kr2 kr (9%)
7. apr. 202623 kr3 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret