Gå til hovedindhold

Makita Impact Black - Bitsæt til stødskruetrækker - 10 stykker - torx, phillips, pozidriv - sekskantet - længde: 50 mm

MakitaSkruetrækkereEAN: 0088381589482
Pris fra 74 krtil 119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 73 kr 30. maj

Sammenlign priser på Makita Impact Black - Bitsæt til stødskruetrækker - 10 stykker - torx, phillips, pozidriv - sekskantet - længde: 50 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita Impact Black Bitsæt til stødskruetrækker Stødskruetrækker til slagnøgle Sekskantet 10 stk
74 kr
Til butik
Makita Impact Black Bitsæt til stødskruetrækker Stødskruetrækker til slagnøgle Sekskantet 10 stk billede

Produktinformation

Makita Impact Black - Bitsæt til stødskruetrækker - 10 stykker - torx, phillips, pozidriv - sekskantet - længde: 50 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: E-12011
EAN: 0088381589482
Varenr.: 1001154751
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita Impact Black impact screwdriver bit set - 10 pieces
77 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita Impact Black - Bitsæt til stødskruetrækker - 10 stykker - torx, phillips, pozidriv - sekskantet - længde: 50 mm
80,88 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bitsæt til slag/impact skruetrækker - Makita Impact Black, 10 dele, 50 mm
-38%99 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bitsæt til slag/impact skruetrækker - Makita Impact Black, 10 dele, 50 mm
-34%119 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita Impact Black Bitsæt til stødskruetrækker Stødskruetrækker til slagnøgle Sekskantet 10 stk
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita Impact Black - Bitsæt til stødskruetrækker - 10 stykker - torx, phillips, pozidriv - sekskantet - længde: 50 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita Impact Black - Bitsæt til stødskruetrækker - 10 stykker - torx, phillips, pozidriv - sekskantet - længde: 50 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK74 kr74 krKøb
2Proshop DK77 kr116 krKøb
3CS MEGASTORE DK80,88 kr119,88 krKøb
4Boligcenter DK99 kr99 krKøb
5Vivas DK119 kr188 krKøb
6Ultrashop119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita Impact Black - Bitsæt til stødskruetrækker - 10 stykker - torx, phillips, pozidriv - sekskantet - længde: 50 mm

PriceData har fulgt prisen på Makita Impact Black - Bitsæt til stødskruetrækker - 10 stykker - torx, phillips, pozidriv - sekskantet - længde: 50 mm i 176 dage. Laveste pris i perioden er 73 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 255 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er 27% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Makita Impact Black - Bitsæt til stødskruetrækker - 10 stykker - torx, phillips, pozidriv - sekskantet - længde: 50 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Makita Impact Black - Bitsæt til stødskruetrækker - 10 stykker - torx, phillips, pozidriv - sekskantet - længde: 50 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202674 kr1 kr (1%)
30. maj 202673 kr3 kr (4%)
29. maj 202676 kr1 kr (1%)
28. maj 202677 kr2 kr (3%)
27. maj 202679 kr2 kr (2%)
26. maj 202681 kr4 kr (5%)
25. maj 202685 kr4 kr (4%)
24. maj 202689 kr1 kr (1%)
23. maj 202690 kr1 kr (1%)
22. maj 202691 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret