Gå til hovedindhold

Makita Hulsav 35mm Standard - D-17055

MakitaRedskaberEAN: 0088381194860
Pris fra 52 krtil 109,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 57,95 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Makita Hulsav 35mm Standard - D-17055 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 52 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita D-17055 hulsav
52 kr
Til butik
Makita D-17055 hulsav billede

Produktinformation

Makita D-17055. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: D-17055
EAN: 0088381194860
Varenr.: 1000343419
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita D-17055 Drill Hole Saw
85 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita Hulsav 35mm Standard - D-17055
109,95 kr
Til butik
Makita Hulsav 35mm Standard - D-17055 billede

Produktinformation

Makita Hulsav 35mm Standard - D-17055Adapterne er tilgængelige med hex-opsætning og SDS-PLUS skaftAnvendelse: Lofter, ledninger, rør, køkkener, badeværelser Løvtræ, nåletræ, metal, kulstof, aluminium, PVC.Metalhulsav med specielt tanddesign, velegnet til skæring af stål, aluminium, kobber, messing, træ og plast.Adapterne er tilgængelige med hex-opsætning og SDS-PLUS skaftAnvendelse: Lofter, ledninger, rør, køkkener, badeværelser Løvtræ, nåletræ, metal, kulstof, aluminium, PVC.Metalhulsav med...

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Makita tilbehør
Vægt: 1g
Artikel nr.: D-17055
EAN: 0088381194860
Varenr.: 1533754

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita Hulsav 35mm Standard - D-17055 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita Hulsav 35mm Standard - D-17055 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK52 kr52 krKøb
2Proshop DK85 kr124 krKøb
3Homeshop DK109,95 kr109,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita Hulsav 35mm Standard - D-17055

PriceData har fulgt prisen på Makita Hulsav 35mm Standard - D-17055 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 50 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 109,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 52 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Makita Hulsav 35mm Standard - D-17055. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Makita Hulsav 35mm Standard - D-17055 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202652 kr1 kr (2%)
13. apr. 202653 kr33 kr (38%)
9. apr. 202686 kr23,95 kr (22%)
31. mar. 2026109,95 kr23,95 kr (28%)
29. mar. 202686 kr33 kr (62%)
20. mar. 202653 kr1 kr (2%)
15. mar. 202654 kr2 kr (4%)
15. feb. 202652 kr2 kr (4%)
12. feb. 202650 kr33 kr (40%)
5. feb. 202683 kr33 kr (66%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret