Gå til hovedindhold

Makita Hulsav 29mm Standard - D-17267

MakitaRedskaberEAN: 0088381195812
Pris fra 52 krtil 99 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Makita Hulsav 29mm Standard - D-17267 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 52 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita D-17267 hulsav
52 kr
Til butik
Makita D-17267 hulsav billede

Produktinformation

Makita D-17267. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: D-17267
EAN: 0088381195812
Varenr.: 1000347748
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita Hulsav 29mm Standard - D-17267
89,95 kr
Til butik
Makita Hulsav 29mm Standard - D-17267 billede

Produktinformation

Makita Hulsav 29mm Standard - D-17267Adapterne er tilgængelige med hex-opsætning og SDS-PLUS skaftAnvendelse: Lofter, ledninger, rør, køkkener, badeværelser Løvtræ, nåletræ, metal, kulstof, aluminium, PVC.Metalhulsav med specielt tanddesign, velegnet til skæring af stål, aluminium, kobber, messing, træ og plast.Adapterne er tilgængelige med hex-opsætning og SDS-PLUS skaftAnvendelse: Lofter, ledninger, rør, køkkener, badeværelser Løvtræ, nåletræ, metal, kulstof, aluminium, PVC.Metalhulsav med...

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Makita tilbehør
Vægt: 1g
Artikel nr.: D-17267
EAN: 0088381195812
Varenr.: 1533767
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita D-17267 Drill Hole Saw
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita Hulsav 29mm Standard - D-17267 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita Hulsav 29mm Standard - D-17267 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK52 kr52 krKøb
2Homeshop DK89,95 kr89,95 krKøb
3Proshop DK99 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita Hulsav 29mm Standard - D-17267

PriceData har fulgt prisen på Makita Hulsav 29mm Standard - D-17267 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 52 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 89,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 52 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Makita Hulsav 29mm Standard - D-17267. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Makita Hulsav 29mm Standard - D-17267 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202652 kr1 kr (2%)
14. apr. 202653 kr1 kr (2%)
10. apr. 202652 kr37,95 kr (42%)
19. mar. 202689,95 kr36,95 kr (70%)
15. mar. 202653 kr1 kr (2%)
5. dec. 202552 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret