Gå til hovedindhold

Makita Hulsav 127mm Standard - D-17158

MakitaRedskaberEAN: 0088381194969
Pris fra 118 krtil 599,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 481,95 kr (80% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Makita Hulsav 127mm Standard - D-17158 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 118 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita D-17158 hulsav
118 kr
Til butik
Makita D-17158 hulsav billede

Produktinformation

Makita D-17158. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: D-17158
EAN: 0088381194969
Varenr.: 1000343421
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita D-17158 drill hole saw
239 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita Hulsav 127mm Standard - D-17158
599,95 kr
Til butik
Makita Hulsav 127mm Standard - D-17158 billede

Produktinformation

Makita Hulsav 127mm Standard - D-17158Adapterne er tilgængelige med hex-opsætning og SDS-PLUS skaftAnvendelse: Lofter, ledninger, rør, køkkener, badeværelser Løvtræ, nåletræ, metal, kulstof, aluminium, PVC.Metalhulsav med specielt tanddesign, velegnet til skæring af stål, aluminium, kobber, messing, træ og plast.Adapterne er tilgængelige med hex-opsætning og SDS-PLUS skaftAnvendelse: Lofter, ledninger, rør, køkkener, badeværelser Løvtræ, nåletræ, metal, kulstof, aluminium, PVC.Metalhulsav med...

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Makita tilbehør
Vægt: 1g
Artikel nr.: D-17158
EAN: 0088381194969
Varenr.: 1533764

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita Hulsav 127mm Standard - D-17158 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita Hulsav 127mm Standard - D-17158 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK118 kr118 krKøb
2Proshop DK239 kr278 krKøb
3Homeshop DK599,95 kr599,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita Hulsav 127mm Standard - D-17158

PriceData har fulgt prisen på Makita Hulsav 127mm Standard - D-17158 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 115 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 599,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 286 kr.

Den nuværende pris på 118 kr er 59% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 80% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Makita Hulsav 127mm Standard - D-17158. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Makita Hulsav 127mm Standard - D-17158 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026118 kr121 kr (51%)
16. maj 2026239 kr360,95 kr (60%)
7. maj 2026599,95 kr360,95 kr (151%)
1. maj 2026239 kr119 kr (99%)
30. apr. 2026120 kr119 kr (50%)
29. apr. 2026239 kr119 kr (99%)
18. apr. 2026120 kr2 kr (2%)
16. apr. 2026118 kr121 kr (51%)
14. apr. 2026239 kr360,95 kr (60%)
16. mar. 2026599,95 kr87,95 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret