Gå til hovedindhold

Makita dykkernåle 18 gauge 1,2 × 25 mm - 5.000 stk. (F-31883)

MakitaRedskaberEAN: 0088381292443
Pris fra 72 krtil 289,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 217,95 kr (75% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Makita dykkernåle 18 gauge 1,2 × 25 mm - 5.000 stk. (F-31883) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita F-31883
72 kr
Til butik
Makita F-31883 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Hæfteklammer
Farve: 4
Artikel nr.: F-31883
EAN: 0088381292443
Varenr.: 5566561
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita F-31883 Upset head nail 25 mm
72 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita Stifter 1,2x25mm 5000 stk.
73 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Makita dykkernåle 18 gauge 1,2 × 25 mm - 5.000 stk. (F-31883)
-23%99 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Makita dykkernåle 18 gauge 1,2 × 25 mm - 5.000 stk. (F-31883)
-20%119 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
119 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita Stift 25mm - F-31883
289,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita dykkernåle 18 gauge 1,2 × 25 mm - 5.000 stk. (F-31883) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita dykkernåle 18 gauge 1,2 × 25 mm - 5.000 stk. (F-31883) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK72 kr111 krKøb
2Proshop DK72 kr111 krKøb
3CompuMail DK73 kr73 krKøb
4Boligcenter DK99 kr99 krKøb
5Vivas DK119 kr188 krKøb
6Ultrashop119 kr119 krKøb
7Homeshop DK289,95 kr289,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita dykkernåle 18 gauge 1,2 × 25 mm - 5.000 stk. (F-31883)

PriceData har fulgt prisen på Makita dykkernåle 18 gauge 1,2 × 25 mm - 5.000 stk. (F-31883) i 169 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 197 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 95 kr.

Den nuværende pris på 72 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Makita dykkernåle 18 gauge 1,2 × 25 mm - 5.000 stk. (F-31883). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Makita dykkernåle 18 gauge 1,2 × 25 mm - 5.000 stk. (F-31883) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202672 kr1 kr (1%)
22. maj 202673 kr6 kr (8%)
21. maj 202679 kr3 kr (4%)
20. maj 202682 kr9 kr (12%)
26. apr. 202673 kr10 kr (12%)
25. apr. 202683 kr1 kr (1%)
22. apr. 202684 kr2 kr (2%)
21. apr. 202686 kr77 kr (47%)
17. apr. 2026163 kr76 kr (87%)
16. apr. 202687 kr10 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret