Gå til hovedindhold

Makita DGA513RTJ vinkelsliber 18 V - 125 mm med 2 batterier

Pris fra 2.921 krtil 3.819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 898 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.841 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Makita DGA513RTJ vinkelsliber 18 V - 125 mm med 2 batterier og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2921 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita DGA513RTJ Vinkelsliber 18V 2 batterier inkluderet
2.921 kr
Til butik
Makita DGA513RTJ Vinkelsliber 18V 2 batterier inkluderet billede

Produktinformation

Makita DGA513RTJ - Vinkelkværn - ledningfri - 125 mm - 2 batterier - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: DGA513RTJ
EAN: 0088381853620
Varenr.: 993792088
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita DGA513RTJ - angle grinder
2.981 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita DGA513RTJ Vinkelsliber 18V 2 batterier inkluderet
3.499 kr
Til butik
Makita DGA513RTJ Vinkelsliber 18V 2 batterier inkluderet billede

Produktinformation

Makita DGA513RTJ Vinkelsliber 18V - 2 Batterier Inkluderet Oplev kraften og fleksibiliteten med Makita DGA513RTJ vinkelsliberen. Denne 18V batteridrevne vinkelsliber er ideel til både håndværkere og DIY-entusiaster, der kræver pålidelig præstation og mobi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: skal sorteres
EAN: 0088381853620
Varenr.: 124720
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vinkelsliber Makita DGA513RTJ 125 mm 18 V (2x5,0 Ah)
3.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vinkelsliber Makita DGA513RTJ 125 mm 18 V (2x5,0 Ah)
3.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita DGA513RTJ vinkelsliber 18 V - 125 mm med 2 batterier koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita DGA513RTJ vinkelsliber 18 V - 125 mm med 2 batterier koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.921 kr2.921 krKøb
2Proshop DK2.981 kr2.981 krKøb
3Ultrashop3.499 kr3.499 krKøb
4Boligcenter DK3.799 kr3.799 krKøb
5Vivas DK3.819 kr3.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita DGA513RTJ vinkelsliber 18 V - 125 mm med 2 batterier

PriceData har fulgt prisen på Makita DGA513RTJ vinkelsliber 18 V - 125 mm med 2 batterier i 168 dage. Laveste pris i perioden er 2.792 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 3.052 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.891 kr.

Den nuværende pris på 2.921 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Makita DGA513RTJ vinkelsliber 18 V - 125 mm med 2 batterier. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Makita DGA513RTJ vinkelsliber 18 V - 125 mm med 2 batterier de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.921 kr11 kr (0%)
30. maj 20262.932 kr12 kr (0%)
28. maj 20262.944 kr13 kr (0%)
26. maj 20262.957 kr12 kr (0%)
25. maj 20262.969 kr96 kr (3%)
23. maj 20262.873 kr11 kr (0%)
22. maj 20262.884 kr12 kr (0%)
21. maj 20262.896 kr12 kr (0%)
20. maj 20262.908 kr12 kr (0%)
19. maj 20262.920 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret