Gå til hovedindhold

Makita DCL284FRF - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader

MakitaVand- og støvsugereEAN: 0088381781213
Pris fra 1.541 krtil 2.615 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.074 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Makita DCL284FRF - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1541 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita DCL284FRF Støvsuger 125W 0.73liter
1.541 kr
Til butik
Makita DCL284FRF Støvsuger 125W 0.73liter billede

Produktinformation

Makita DCL284FRF - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: DCL284FRF
EAN: 0088381781213
Varenr.: 1001351465
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita DCL284FRF - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader
1.756 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Støvsuger 18V Makita DCL284FRF kapselmodel
2.099 kr
Til butik
Støvsuger 18V Makita DCL284FRF kapselmodel billede

Produktinformation

Kompakt 18V støvsuger til hurtig rengøringHold hjemmet, værkstedet eller bilen ren med denne batteridrevne Makita 18V støvsuger. Den lette kapselmodel er nem at gribe, når der hurtigt skal samles støv og krummer op. Designet giver god manøvredygtighed, så du kan komme til på gulve, trapper og i hjørner.Praktisk kapseldesignDCL284FRF er en kapselstøvsuger, hvor snavset samles i en indbygget beholder. Det gør tømning enkel og uden poser. Den slanke stav og det flade mundstykke hjælper med at nå ind under møbler og langs kanter.Produkttype: Batteridrevet støvsugerModel: DCL284FRFSpænding: 18 VOpsamling: Kapsel/beholderFarve: Blå/grøn...

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Løvblæsere
Vægt: 4.34g
EAN: 0088381781213
Varenr.: 1918546
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Støvsuger 18V Makita DCL284FRF kapselmodel
2.119 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita Støvsuger DCL284FRF Cordless Vacuum Cleaner
2.615 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita DCL284FRF - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita DCL284FRF - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.541 kr1.541 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.756 kr1.756 krKøb
3Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
4Vivas DK2.119 kr2.198 krKøb
5Proshop DK2.615 kr2.615 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita DCL284FRF - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader

PriceData har fulgt prisen på Makita DCL284FRF - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.541 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 2.501 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.883 kr.

Den nuværende pris på 1.541 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Makita DCL284FRF - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Makita DCL284FRF - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.541 kr98 kr (6%)
1. jun. 20261.639 kr98 kr (6%)
31. maj 20261.541 kr98 kr (6%)
17. maj 20261.639 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.638 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.639 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.640 kr3 kr (0%)
30. apr. 20261.643 kr1 kr (0%)
28. apr. 20261.644 kr5 kr (0%)
24. apr. 20261.639 kr21 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret