Gå til hovedindhold

Makita Akumuliatorinis LXT® prožektorius DML817 14,4V / 18V • 300 lx

MakitaRedskaberEAN: 0088381779753
Pris fra 267 krtil 690,96 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 423,96 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 264 kr 26. maj

Sammenlign priser på Makita Akumuliatorinis LXT® prožektorius DML817 14,4V / 18V • 300 lx og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 267 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita Dml817 Led Arbejdslampe 18V/14.4V
267 kr
Til butik
Makita Dml817 Led Arbejdslampe 18V/14.4V billede

Produktinformation

Makita - Dml817 - Led Arbejdslampe - 18V/14.4V - 300 l - Kompakt - Robust - Lang Batterilevetid

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: DML817
EAN: 0088381779753
Varenr.: 1002356384
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita LED lamp LXT® 14.4V / 18V 300 lx DML817 SOLO
267 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita Dml817 Led Arbejdslampe 18V/14.4V
379 kr
Til butik
Makita Dml817 Led Arbejdslampe 18V/14.4V billede

Produktinformation

Makita Dml817 Led Arbejdslampe 18V/144V Oplev den kraftfulde Makita Dml817 LED arbejdslampe, designet til at opfylde kravene fra både professionelle håndværkere og DIY-entusiaster. Denne alsidige lampe fungerer med 18V og 14.4V batterier, hvilket gør den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Belysning
EAN: 0088381779753
Varenr.: 116243
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita Akumuliatorinis LXT® prožektorius DML817 14,4V / 18V • 300 lx
394 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Arbejdslampe Makita 18V/14,4V DML817 - 300 lx / 240 lm
-20%399 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Arbejdslampe Makita 18V/14,4V DML817 - 300 lx / 240 lm
-19%419 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita LED-lampe LXT ® - DML817
450 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Makita 18V LED Lampe, 300 lumen, DML817, solo
610 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LED LAMPE150/300LM+USBADAPT18V
690,96 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita Akumuliatorinis LXT® prožektorius DML817 14,4V / 18V • 300 lx koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita Akumuliatorinis LXT® prožektorius DML817 14,4V / 18V • 300 lx koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK267 kr267 krKøb
2Proshop DK267 kr306 krKøb
3Ultrashop379 kr379 krKøb
4CS MEGASTORE DK394 kr433 krKøb
5Boligcenter DK399 kr399 krKøb
6Vivas DK419 kr498 krKøb
7Homeshop.dk450 kr450 krKøb
8WATTOO.DK610 kr610 krKøb
9EL-GROSSISTEN690,96 kr690,96 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita Akumuliatorinis LXT® prožektorius DML817 14,4V / 18V • 300 lx

PriceData har fulgt prisen på Makita Akumuliatorinis LXT® prožektorius DML817 14,4V / 18V • 300 lx i 178 dage. Laveste pris i perioden er 264 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 383 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 305 kr.

Den nuværende pris på 267 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Makita Akumuliatorinis LXT® prožektorius DML817 14,4V / 18V • 300 lx. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Makita Akumuliatorinis LXT® prožektorius DML817 14,4V / 18V • 300 lx de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026267 kr3 kr (1%)
26. maj 2026264 kr6 kr (2%)
25. maj 2026270 kr27 kr (9%)
22. maj 2026297 kr24 kr (9%)
20. maj 2026273 kr1 kr (0%)
14. maj 2026272 kr2 kr (1%)
19. apr. 2026274 kr19 kr (6%)
28. mar. 2026293 kr19 kr (7%)
22. mar. 2026274 kr4 kr (1%)
20. mar. 2026278 kr12 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret