Gå til hovedindhold

Makita 9565CR vinkelsliber 125 mm - 1.400 W, 12.000 o/min

MakitaRedskaberEAN: 0088381098069
Pris fra 796 krtil 2.299 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.503 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 790 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Makita 9565CR vinkelsliber 125 mm - 1.400 W, 12.000 o/min og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 796 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita 9565CR Vinkelsliber 1400W
796 kr
Til butik
Makita 9565CR Vinkelsliber 1400W billede

Produktinformation

Makita 9565CR - Vinkelkværn - 1400 W - 125 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: 9565CR
EAN: 0088381098069
Varenr.: 992915359
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita 9565CR
818 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vinkelsliber Makita 9565CR 1.400 W - 125 mm (uden kabel)
-5%939 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vinkelsliber Makita 9565CR 1.400 W - 125 mm (uden kabel) billede

Produktinformation

Makita 9565CR - Vinkelkværn - 1400 W - 125 mmGenereltAkselstørrelse: 22.23 mmFunktioner: AksellåsM14 spindeltrådgenstartsbeskyttelseHastighed: 12000 rpmProdukttype: Vinkelkværn - 1400 W - 125 mmDiverseGaranti: 3 årInkluderet tilbehør: SidehåndtagklemmeflangeflangemøtrikStøj og vibration: Lydstyrke - 93 dB(A) - usikkerhed K: 3 dB(A) | Lydtryk - 82 dB(A) - usikkerhed K: 3 dB(A) | Vibration - 7.5 m/s² - usikkerhed K: 1.5 m/s²Mål og vægtBredde: 13.9 cmDybde: 29.9 cmHøjde: 10.2 cmKabellængde: 2.5 mVægt (uden kabel): 2.2 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Vinkelslibere
Vægt: 3.52g
EAN: 0088381098069
Varenr.: 1931629
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vinkelsliber Makita 9565CR 1.400 W - 125 mm (uden kabel)
-5%959 kr
Før 1.009 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita 9565CR Vinkelsliber 1400W
1.039 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita Vinkelsliber 1400W - 9565CR
2.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita 9565CR vinkelsliber 125 mm - 1.400 W, 12.000 o/min koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita 9565CR vinkelsliber 125 mm - 1.400 W, 12.000 o/min koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK796 kr796 krKøb
2Proshop DK818 kr857 krKøb
3Boligcenter DK939 kr939 krKøb
4Vivas DK959 kr1.028 krKøb
5Ultrashop1.039 kr1.039 krKøb
6Homeshop DK2.299 kr2.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita 9565CR vinkelsliber 125 mm - 1.400 W, 12.000 o/min

PriceData har fulgt prisen på Makita 9565CR vinkelsliber 125 mm - 1.400 W, 12.000 o/min i 186 dage. Laveste pris i perioden er 790 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 1.254 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 850 kr.

Den nuværende pris på 796 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Makita 9565CR vinkelsliber 125 mm - 1.400 W, 12.000 o/min. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Makita 9565CR vinkelsliber 125 mm - 1.400 W, 12.000 o/min de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026796 kr6 kr (1%)
28. maj 2026802 kr13 kr (2%)
27. maj 2026815 kr13 kr (2%)
26. maj 2026802 kr1 kr (0%)
25. maj 2026801 kr2 kr (0%)
24. maj 2026803 kr12 kr (1%)
23. maj 2026815 kr12 kr (1%)
22. maj 2026803 kr12 kr (1%)
19. maj 2026815 kr13 kr (2%)
18. maj 2026802 kr13 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret