Gå til hovedindhold

Magnetvaterpas 200 mm - m/3 libeller, TVP Magnet 20, Hultafors 401853

HultaforsRedskaberEAN: 7317844018522
Pris fra 105 krtil 177,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 72,5 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Magnetvaterpas 200 mm - m/3 libeller, TVP Magnet 20, Hultafors 401853 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hultafors Torpedovaterpas tvp magnet 200mm
105 kr
Til butik
Hultafors Torpedovaterpas tvp magnet 200mm billede

Produktinformation

Hultafors 401853 niveau 0,2 m Rød

Produktspecifikationer

Mærke: Hultafors
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 401853
EAN: 7317844018522
Varenr.: 2958024
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magnetvaterpas 200 mm - m/3 libeller, TVP Magnet 20, Hultafors 401853
124 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VATERPAS TORPEDO TVP20 M/MAGNET
140,71 kr
Til butik
VATERPAS TORPEDO TVP20 M/MAGNET billede

Produktinformation

Torpedovaterpas plast TVP MAGNET. Slagfast vaterpas i rød ABS plast med magnet på undersiden. Slagfaste rørlibeller med meget høj gennemsigtighed og holdbarhed. • Libellens radie er 150 mm, hvilket giver en følsomhed på 13 mm/m. • Tolerance i no

Produktspecifikationer

Mærke: HULTAFORS
EAN: 7317844018522
Varenr.: 15842239414607
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hultafors torpedo vaterpas, 200 mm, med magnet
142 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hultafors Magnetvaterpas 200 mm m/3 libeller
142 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vaterpas Torpedo Tvp20 M/Magnet
149,64 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vaterpas torpedo tvp20 m/magnet
155 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Hultafors Vaterpas med magnet 200 mm med 3 libeller
160 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hultafors TVP Torpedovaterpas m/ Magnet
177,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magnetvaterpas 200 mm - m/3 libeller, TVP Magnet 20, Hultafors 401853 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magnetvaterpas 200 mm - m/3 libeller, TVP Magnet 20, Hultafors 401853 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK105 kr144 krKøb
2CS MEGASTORE DK124 kr163 krKøb
3EL-GROSSISTEN140,71 kr140,71 krKøb
4WATTOO.DK142 kr142 krKøb
5Elvvs.dk142 kr142 krKøb
6Billigelogvvs.dk149,64 kr149,64 krKøb
7MaintainIt155 kr155 krKøb
8vvsfittings.dk160 kr160 krKøb
9Specialbutikken177,5 kr177,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Magnetvaterpas 200 mm - m/3 libeller, TVP Magnet 20, Hultafors 401853

PriceData har fulgt prisen på Magnetvaterpas 200 mm - m/3 libeller, TVP Magnet 20, Hultafors 401853 i 134 dage. Laveste pris i perioden er 104 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Magnetvaterpas 200 mm - m/3 libeller, TVP Magnet 20, Hultafors 401853. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Magnetvaterpas 200 mm - m/3 libeller, TVP Magnet 20, Hultafors 401853 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026105 kr1 kr (1%)
18. feb. 2026104 kr3 kr (3%)
20. jan. 2026107 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret