Gå til hovedindhold

Magneter Dahle 38 mm rund hvid - (10 stk.)

DahleMøblerEAN: 4007885915388
Pris fra 24,31 krtil 150,4 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 126,09 kr (84% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23,46 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Magneter Dahle 38 mm rund hvid - (10 stk.) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24.31 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magneter Dahle 38 mm rund hvid - (10 stk.)
24,31 kr
Til butik
Magneter Dahle 38 mm rund hvid - (10 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dahle
Kategori: Magneter
Farve: 1
Artikel nr.: 195538-01
EAN: 4007885915388
Varenr.: 3240102
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Magneter Dahle Ø38 mm Hvid 10 stk.
66,19 kr
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dahle magneter 38mm hvid 10 stk.
79 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Magneter Dahle 38mm rund hvid 10 stk.
147,5 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Magnet Dahle Ø38 mm rund hvid
150,4 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magneter Dahle 38 mm rund hvid - (10 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magneter Dahle 38 mm rund hvid - (10 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK24,31 kr63,31 krKøb
2Hertels Boresko66,19 kr66,19 krKøb
3Hobbix79 kr79 krKøb
4Nova Nordic A/S147,5 kr147,5 krKøb
5RedOffice Konpap150,4 kr150,4 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Magneter Dahle 38 mm rund hvid - (10 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Magneter Dahle 38 mm rund hvid - (10 stk.) i 88 dage. Laveste pris i perioden er 23,46 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 24,83 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24 kr.

Den nuværende pris på 24,31 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Magneter Dahle 38 mm rund hvid - (10 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Magneter Dahle 38 mm rund hvid - (10 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202624,31 kr
3. maj 202623,68 kr
6. apr. 202623,46 kr
5. apr. 202623,68 kr
2. apr. 202623,46 kr
1. apr. 202623,68 kr
31. mar. 202623,46 kr
30. mar. 202623,68 kr
29. mar. 202623,46 kr
28. mar. 202623,68 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret