Gå til hovedindhold

Magna Tiles MAGNA-TILES - XTRAS Roads sæt med 12 dele (90235B)

Magna-TilesKonstruktionssætEAN: 0850025176217
Pris fra 195 krtil 429 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 234 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Magna Tiles MAGNA-TILES - XTRAS Roads sæt med 12 dele (90235B) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 195 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magna-Tiles XTRAS sæt med vejbaner 12 dele
195 kr
Til butik
Magna-Tiles XTRAS sæt med vejbaner 12 dele billede

Produktinformation

Enkelte idéer passer bare sammen. Flere veje betyder flere eventyr, mere fantasi og mere sjov! MAGNA-TILES® XTRAS: Roads 12-delt magnetisk sæt gør det muligt for børn at forbinde deres MAGNA-TILES® verdener med disse populære og alsidige stykker. Med både firkantede og buede stykker tilbyder det mange byggeoptioner og racerglæde! MAGNA-TILES® sæt er kompatible med alle andre MAGNA-TILES® sæt og tilbyder uendelige muligheder for byggeri og leg. Ingen instruktioner nødvendige - kun fri leg og udforskning! Hvad gør det unikt: Indeholder de populære magnetiske Roads stykker, perfekte til at bygge motorveje, racerbane og meget mere. Altid kompatibelt: Kompatibelt med alle MAGNA-TILES® sæt. Sikkerhed garanteret: Designet til timers sikker leg med holdbare og sikre stykker. Fremragende kvalitet: Lavet af fødevaregodkendt, ikke-giftig MABS-plastik, fri for BPA, ftalater og latex. Perfekt til gave: Ideelt til børn fra 3 år, der elsker fantasifuldt byggeri og læring! Mere at udforske: Tjek de andre sæt i MAGNA-TILES® In Motion-kollektionen, herunder Downhill Duo 40-delt sæt og Dashers 6-delt sæt. Skabt med formål: Designet til meningsfuld og udviklende leg uden behov for instruktioner. Indhold: 8 vejkurver (45 grader) 4 vejkvadrater (Vejdele kun, Dashers sælges separat!)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Magna-Tiles
Kategori: Konstruktionslegetoej
Artikel nr.: 90235
EAN: 0850025176217
Varenr.: 3358668
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magna-Tiles XTRAS : Roads, 12 pcs set
215 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Magna Tiles MAGNA-TILES - XTRAS Roads sæt med 12 dele (90235B)
292 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Vejbaner - 12 dele - Fra 3 år
299,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Magnetsæt - XTRAS Roads - 12 Dele
299,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
MAGNA-TILES XTRAS Roads 12 stk
299,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MAGNA-TILES XTRAS Roads - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk
429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna Tiles MAGNA-TILES - XTRAS Roads sæt med 12 dele (90235B) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna Tiles MAGNA-TILES - XTRAS Roads sæt med 12 dele (90235B) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK195 kr234 krKøb
2CS MEGASTORE DK215 kr254 krKøb
3Teknikproffset DK292 kr351 krKøb
4Legebyen DK299,95 kr338,95 krKøb
5Kids-world.dk299,95 kr299,95 krKøb
6Legekæden299,95 kr299,95 krKøb
7Geekd429 kr429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Magna Tiles MAGNA-TILES - XTRAS Roads sæt med 12 dele (90235B)

PriceData har fulgt prisen på Magna Tiles MAGNA-TILES - XTRAS Roads sæt med 12 dele (90235B) i 151 dage. Laveste pris i perioden er 192 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 220 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 202 kr.

Den nuværende pris på 195 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Magna Tiles MAGNA-TILES - XTRAS Roads sæt med 12 dele (90235B). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Magna Tiles MAGNA-TILES - XTRAS Roads sæt med 12 dele (90235B) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026195 kr8 kr (4%)
21. apr. 2026203 kr3 kr (2%)
16. apr. 2026200 kr1 kr (1%)
24. mar. 2026199 kr4 kr (2%)
22. mar. 2026195 kr3 kr (2%)
21. mar. 2026198 kr3 kr (2%)
3. mar. 2026195 kr3 kr (2%)
1. mar. 2026192 kr10 kr (5%)
23. jan. 2026202 kr4 kr (2%)
19. jan. 2026198 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret