Gå til hovedindhold

Magna Tiles MAGNA-TILES - Polygons Expansion 8-delt sæt (90217)

Magna TilesMagnetisk legetøjEAN: 0631291157182
Pris fra 127 krtil 247,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 120,5 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 120 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Magna Tiles MAGNA-TILES - Polygons Expansion 8-delt sæt (90217) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Polygons 8 pcs expansion set
127 kr
Til butik
Magna-Tiles Polygons 8 pcs expansion set billede

Produktspecifikationer

Mærke: MAGNA-TILES
Kategori: Magnetkonstruktion
Farve: 1
Artikel nr.: 90217
EAN: 0631291157182
Varenr.: 20353763
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Magnet-udvidelsessæt - 8 Dele - Sekskanter
169,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Magna-tiles - Polygon Magnetsæt - Udvidelsessæt - 8 Stk
169,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
MAGNA-TILES Polygons expansion sæt 8 stk
169,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Magna Tiles MAGNA-TILES - Polygons Expansion 8-delt sæt (90217)
174 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Udvidelses Sæt med 8 Polygoner - Fra 3 år.
179,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MAGNA-TILES Polygons - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk
234 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Magna-Tiles Polygon - 8 stk transparent
247,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna Tiles MAGNA-TILES - Polygons Expansion 8-delt sæt (90217) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna Tiles MAGNA-TILES - Polygons Expansion 8-delt sæt (90217) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK127 kr166 krKøb
2Kids-world.dk169,95 kr169,95 krKøb
3Gucca.dk169,95 kr169,95 krKøb
4Legekæden169,95 kr169,95 krKøb
5Teknikproffset DK174 kr223 krKøb
6Legebyen DK179,95 kr218,95 krKøb
7Geekd234 kr234 krKøb
8Nova Nordic A/S247,5 kr247,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Magna Tiles MAGNA-TILES - Polygons Expansion 8-delt sæt (90217)

PriceData har fulgt prisen på Magna Tiles MAGNA-TILES - Polygons Expansion 8-delt sæt (90217) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 112 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 130 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 127 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Magna Tiles MAGNA-TILES - Polygons Expansion 8-delt sæt (90217). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Magna Tiles MAGNA-TILES - Polygons Expansion 8-delt sæt (90217) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026127 kr2 kr (2%)
5. apr. 2026129 kr1 kr (1%)
29. mar. 2026130 kr4 kr (3%)
28. mar. 2026126 kr4 kr (3%)
14. mar. 2026130 kr10 kr (8%)
13. mar. 2026120 kr9 kr (7%)
3. mar. 2026129 kr1 kr (1%)
24. dec. 2025130 kr13 kr (11%)
23. dec. 2025117 kr3 kr (3%)
6. dec. 2025114 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret